Перехід на цілодобову охорону мисливської фауни

Створено: Середа, 28 лютого 2018
   У зв'язку із настанням великого снігового покрову в гірських умовах, тварини як правило сходять до підніжжя гір, де менший сніг і мороз, а отже легше переносити складні погодні умови.
 
 Такі випадки дуже часто  спостерігаються в Коростівському та Козівському лісництвах ДП”Сколівське лісове господарство”, поблизу автодороги Київ-Чоп на відрізку між селами Коростів та Козьова. Бувають дні, що стада нараховують  до  50-70 особин оленя благородного та козулі, особливо у вечірній та ранковий час.
   На жаль цією ситуацією користуються злочинці. На протязі січня-лютого працівниками єгерської служби та державної лісової охорони ДП”Сколівський лісгосп” було виявлено три випадки браконьєрського відстрілу диких тварин.
    
 
Так 10 лютого 2018 року було вбито самку козулі, 17 лютого - однорічного самця оленя  та 25 лютого — самця оленя благородного. 
 
 
     У всіх випадках браконьєрство здійснювалось під час руху з автомобілів використовуючи сучасну зброю та технічні засоби для стрільби на велику віддаль та  темний період часу. Це говорить про організовану та добре підготовлену групу браконьєрів із забезпеченням групи прикриття.
 
   
 
   Виходячи із цього прийнято рішення перейти на цілодобовий режим охорони мисливської фауни, що в першу чергу не дасть злочинцям  браконьєрити, а в противному випадку можна прийняти своєчасні заходи по виявленню лісопорушників.
 
    
 
 
 
  Прес-служба
  ДП”Сколівське лісове господарство”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates