Місячник озеленення, прибирання, благоустрою і День довкілля та акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” - стартує!

Створено: Вівторок, 13 березня 2018
  Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення та збереження лісів навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” та  відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів” №855/98 та розпорядження Львівської ОДА №191/05/18 від05.03.2018 р., розпорядження Сколівської РДА  №55 від 07.03.2018 року проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрію та День довкілля. День довкілля проводиться 24.03.2018 року, як всеукраїнська толока для покращення стану довкілля, озеленення, благоустрію населених пунктів, очищенню водних джерел,  поширенню екологічних знань і т.д. 
 
  Відповідно до  Положення про проведення щорічної акції Державного агенства лісових ресурсів України повідомляємо, що у 2018 році Акція починається 21 березня у Міжнародний день лісів.
 Лісівники ДП”Сколівське лісове господарство”завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках місячника благоустрою та акції. Протягом місяця  ми будемо проводити заходи з весняної посадки лісу із залученням учнівської молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також всіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів. Крім головного заходу акції — посадки дерев та кущів, озеленення різних об”єктів заплановано проведення широкої роз”яснювальної роботи серед молоді, щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. В рамках проведення “Акції...” планується заліснити 2,4 га площ, що вийшли із-під суцільних  рубок 2017 року, при цьому буде висаджено близько 11 тис.шт. сіянців основних лісоутворюючих порід. Планується проведення доповнення лісових культур на площі 1,5 га, введення недостаючих порід на площі 2,3 га.  Також буде проведено майстер-клас із зеленого живцювання із учнями шкільних лісництв Сколівської академічної гімназії, Труханівської та Орівської ЗОШ. Уже виявили бажання прийняти участь в “Акції...” учні шкільних лісництв Сколівської академічної гімназії, Труханівської та Орівської ЗОШ, працівники апарату лісгоспу, місцеві органи самоврядування, журналісти та колектив симфонічного оркестру Львівської філармонії “Іншо Львів” та ін.
  Отже, не будьте байдужими до створення нових лісових насаджень нашого славного Карпатського краю.
 
Контактні телефони : 03251-2-19-29,  050-370-59-76
  Заходи в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою висвітлені на сайті підприємства в розділі “Комунікація із громадськістю”, а заходи по “Акції...” висвітлені  на сайті підприємства в розділі “Механізм громадського контролю”, (проведення лісовідновлювальних робіт).
 
 
Прес-служба лісгоспу
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates