ТОВАРИСТВО ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ НА НОВОМУ ЕТАПІ

Створено: Понеділок, 26 березня 2018
  На вихідних , 24 березня 2018 року, в конторі ДП “ Сколівське лісове господарство” зібралися працівники державної лісової охорони для проведення установчих зборів первинної організації Товариства лісівників України, головною метою якого є збереження лісів як найважливішого компоненту біосфери та перехід лісового господарства на засади сталого розвитку та ефективного управління, збереження біорізноманіття.
 
  Для покращення роботи громадської організації VІІ з'їздом Товариства лісівників України, який відбувся на початку року , було визначено першочерговим завданням зміцнити організаційну структуру Товариства, індентифікувати його членів із широким залученням не тільки працівників держлісгоспів, а й молоді, малого і середнього бізнесу, громадських активістів та інших асоційованих членів.
 На виконання цього рішення в Сколівському держлісгоспі проведено вибори керівного складу первинної організації Товариства лісівників. Відкритим голосуванням головою було обрано Василя Дмитріва – головного лісничого, який  працює у товаристві більше 30 років, а за досягнуті результати у збереженні та відновленні лісів, виховання у громадян високої відповідальності за стан лісів нещодавно на з'їзді  став почесним членом Товариства лісівників України.
 
 
 Для поєднання досвіду з молодістю його заступником обрали перспективного та активного члена колективу Михайла Яциника - начальника  відділу лісового господарства. Особистою заявою  підтвердили своє членство в Товаристві лісівників 58 працівників підприємства.
 Актуальним завданням товариства лісівників є зміцнення фінансового стану та матеріальної бази за рахунок запровадження більш зважених підходів до сплати членських внесків та інших надходжень, пропагування багатофункціонального ведення лісового господарства, формування в суспільстві екологічного  світогляду, представлення і захист своїх законних інтересів.
 
 
  Надіємося на плідну співпрацю на благо українського лісу.
 
 
                                                                                     Прес -служба
                                                                        ДП “ Сколівське лісове господарство”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates