Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” 2018 - фінішувала!

Створено: Середа, 25 квітня 2018
 
  Ось і закінчилась Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” - 2018. Пора підбивати підсумки досягнень.
 
 
  Так,  працівниками лісгоспу проведено тематичні зустрічі із учнями, учасниками шкільних лісництв Сколівської академічної гімназії, Орівської ЗОШ 1-111 ст. та Труханівської ЗОШ 1-111 ст. в ході яких було прочитано лекції на тему важливості лісів в житті людей, а також ознайомлено учнів із акціями, які проводяться до Міжнародного дня лісу, Дня зустрічі птахів, “Майбутнє лісу в твоїх руках”, Дня довкілля та ін. Учням Сколівської академічної гімназії проведено екскурсію по пізнавальній екологічній стежці, яка облаштована на території адмінбудівлі лісгоспу, а також по конторі лісгоспу.
   Також , учнями шкільних лісництв Сколівської академічної гімназії, Орівської ЗОШ 1-111 ст.,  Труханівської ЗОШ 1-111 ст. та учнями Крив”янської ЗОШ 1 ст. до “ Дня зустрічі птахів “  виготовлено 100 штук шпаківень  та під керівництвом вчителів і спеціалістів відділу лісового господарства розвішано у парках та скверах нашого району .
 
 
   Активну участь у створенні нових лісових насаджень в рамках “Акції...” приймали не тільки учні шкіл району, але і студентська молодь, зокрема студенти Дрогобицького коледжу нафти та газу разом із викладачами посадили лісові культури в В.Синевиднянському лісництві в урочищі “Глухів” на площі 2,2 га. До посадки лісу також залучились депутати Львівської обласної ради, Академічний симфонічний оркестр “INSO Львів” та Громадська рада Львівського ОУЛМГ які створили лісові культури в Орівському лісництві в урочищі “Марищенка” на площі 0,8 га.
    Одночасно із створенням нових лісових насаджень особливу увагу учасниками “Акції...” приділялось і виправленню вже існуючих насаджень. Так, учасниками шкільного лісництва Сколівської академічної гімназії було проведено доповнення лісових культур в Гребенівському лісництві на площі 1,2 га. Учнями Труханівської ЗОШ 1-111 ст., членами шкільного лісництва проведено доповнення лісових культур на площі 0,8 га. Учнями  Кам”янецької ЗОШ 1-11 ст. проведено доповнення лісових культур на площі 0,7 га.
 
 
    Всього в заходах в рамках Акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” 2018 взяли активну участь 183 чоловіка, в тому числі 74 представники шкільної та учнівської молоді, 62 представники громадськості та інші. Всього учасниками “Акції...” було висаджено понад 5,7 тис.шт. саджанців основних деревоутворюючих порід, а саму ялиці білої, бука лісового, дуба звичайного та порід інтродуцентів, таких як модрина європейська, дугласія тисолиста, метасеквоя китайська, сосна кримська та інші.
 
 
  Працівники ДП”Сколівське лісове господарство” щиро дякують всім небайдужим людям за активну громадянську позицію та їхню працю по створенню більш різноманітніших лісових насаджень наших Карпат і запрошуємо до подальшої співпраці.
 
Прес-служба лісгоспу.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates