І знову Труханівські юні лісівники – перші

Створено: Вівторок, 30 жовтня 2018
З метою залучення до практичної природоохоронної роботи учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи учнів на навчально-дослідних ділянках, задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації учнів у жовтні 2018 року відбулися обласні етапи Всеукраїнських акцій: «День натураліста» та  «Ліси для нащадків».
Координаторами обласного етапу Акції є КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та обласне управління лісового і мисливського господарства.  
 
Основними завданнями акцій були:
- розвиток екологічної свідомості особистості;
- оволодіння сучасними технологіями вирощування лісових культур, садибного матеріалу;
- створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва;
- ознайомлення з сучасними формами господарської діяльності;
- залучення до дослідницької діяльності з лісівництва;
- об’єднання зусиль лісогосподарських підприємств, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для допрофесійної підготовки учнів в галузі лісівництва;
- закладання лісорозсадників, шкілок в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах, на присадибних ділянках.
 
Акція «Ліси для нащадків» проходила в чотирьох напрямках: 
1.  «Насіння – сіянець – шкілка» – передбачає збір і висівання насіння лісових дерев і чагарників, закладання лісорозсадників та шкілок.
2. «Зелене живцювання» – включає в себе різноманітні способи вегетативного розмноження лісових культур сучасними районованими породами.
3. «Висаджуємо ліс» – основний розділ акції, в якому проводяться агротехнічні заходи по підготовці ґрунту та висаджування сіянців і саджанців.
4. «Ліси для нащадків» – підсумковий розділ, який включає облік насадженого і аналіз навчально-виховної діяльності учнівської молоді, зайнятої в даній акції.
Учасниками акції «Ліси для нащадків» стали заклади загальної середньої та позашкільної освіти із 9 районів, які представили на  розгляд 35 робіт.
Учасниками акції «День натураліста» стали заклади загальної середньої та позашкільної освіти із 8 районів, які представили на  розгляд 28 робіт (звіти про проведену роботу, сценарії свят, статті учнів, тощо).
Учні Труханівського учнівського лісництва, яке працює при ДП «Сколівське лісове господарство» взяли участь у цих всеукраїнських  акціях обласного етапу.
Вони виконували поставлені завдання з великою відповідальністю за майбутнє та творчо і креативно підійшли до створення презентацій.
 
 
За результатами оцінювання наукових робіт і презентацій учні Труханівського учнівського лісництва отримали перші місця в обидвох акціях і були відзначені дипломами. 
Крім цього учениця цього ж лісництва Хомин Анастасія брала участь у конкурсі «Квітковий вернісаж» та отримала І місце у номінації «Букети та композиції, створені у східному стилі». Школярка представила осінню композицію з природного сухого матеріалу.
 
Прес – служба 
ДП “Сколівське лісове господарство”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates