ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (25 жовтня 2018)

Створено: Вівторок, 30 жовтня 2018
  На черговій сесії Сколівської районної ради  25 жовтня 2018 року розглядалось питання роботи лісогосподарських підприємств та забезпечення деревообробників сировиною.
  У своїй доповіді перший заступник голови Сколівської районної державної адміністрації Роман Чудійович позитивно оцінив діяльність  ДП “Сколівське лісове господарство” як в  лісівничому так і економічному напрямку. Стабільність в роботі та своєчасність сплати податків дозволяє розвиватись економіці району та виконувати соціальні програми на 2018 рік.
 В Сколівському держлісгоспі у  порівнянні з минулими роками зменшився об'єм заготовленої деревини до 60,0 тис. м3  в рік та суттєво змінилася породна структура. Стали більше заготовляти деревини листяних порід таких як бук , береза , осика , граб , а місцеві деревообробники налаштовані на переробці тільки смереки і частково  ялиці. Тому й вони  не забезпечені сировиною згідно їх потреби. 
  Крім того з прийняттям Закону України про внесення змін до Податкового кодексу , що передбачає сплату земельного податку на лісові землі , унаслідок чого подорожчає деревина що реалізується в круглому виді  до 100% , а також  дрова паливні для населення. Більшість підприємств деревообробної промисловості припинить виробництво або збанкрутує тому що впаде їх платіжна спроможність.
  Тому лісівники – районні депутати , зокрема  директор Сколівського держлісгоспу Остап Бойко вніс пропозицію щодо розміру ставки податку , яку приймають органи місцевого самоврядування , не більше 0,1% суми нормативної грошової оцінки ріллі , яка зараз в області становить 22049,46 грн за 1 га. Це дасть можливість як лісогосподарським так і деревообробним підприємствам зберегти робочі місця та недопущення їх фінансового краху.
 Сесія Сколівської районної ради підтримала цю пропозицію та рекомендувала її врахувати при затвердженні ставок земельного податку.
 
Прес – служба 
ДП “Сколівське лісове господарство”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates