Всеукраїнські призери акції «Ліси для нащадків»

Створено: Понеділок, 04 лютого 2019
Щорічно з метою виховання господаря лісу, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої працелюбної особистості, економічної і екологічної культури учнів проводиться Всеукраїнська акція школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків». Його проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Державне агентство лісових ресурсів України. 
Учні Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є учасниками Труханівського  учнівського лісництва, яке працює при ДП «Сколівське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства брали участь  у Всеукраїнській акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків». Розділами акцій були:
1.  «Насіння – сіянець – шкілка» – передбачає збір і висівання насіння лісових дерев і чагарників, закладання лісорозсадників та шкілок.
2. «Зелене живцювання» – включає в себе різноманітні способи вегетативного розмноження лісових культур сучасними районованими породами.
3. «Висаджуємо ліс» – основний розділ акції, в якому проводяться агротехнічні заходи по підготовці ґрунту та висаджування сіянців і саджанців.
4. «Ліси для нащадків» – підсумковий розділ, який включає облік насадженого і аналіз навчально-виховної діяльності учнівської молоді, зайнятої в даній акції.
 
 
 
 
 
За результатами акції, учні Труханівського учнівського лісництва зайняли І місце в обласному етапі акції і нагороджені дипломами  Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства. 
Матеріали призерів акції були скеровані для участі у Всеукраїнському етапі акції у Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Державне агентство лісових ресурсів України.  ЇЇ метою є формування екологічної та економічної культури молодого покоління, удосконалення форм та методів трудового навчання і виховання, залучення до активної природоохоронної діяльності. 
За результатами журі фінального ІV етапу акції «Ліси для нащадків» учасники Труханівського шкільного лісництва, що працює при ДП «Сколівське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства зайняли почесне І місце і були нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Крім того, було оголошено подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівнику учнівського лісництва, вчителю біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району Львівської області, Хомин Ользі Володимирівні, за роботу з дітьми по вивченню сучасних технологій вирощування лісових культур та втіленню своїх знань на практиці.
 
Прес - служба 
   ДП"Сколівське лісове господарство"
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates