Делегація польських лісівників на Сколівщині

Створено: Вівторок, 09 липня 2019
 Вже 15 років лісівників Сколівського лісгоспу та надлісництва “Нові Рамуки” Ольштинського воєводства єднають дружні стосунки.
 
  Цього разу польські лісівники свою мандрівку до нас розпочали з столиці нашої країни Києва. До нас вони привезли неймовірні емоції, враження  від відвідин цього прекрасного міста, їм цікаво було все, а особливо побачити Майдан, де в 2014 році пройшла революція Гідності.
  Незабутні спогади залишив наш славний Львів, де вони відчували себе як вдома, адже наш історичний центр Львова нічим не відрізняється від історичних центрів Варшави, Кракова чи Відня.
  Архітектурне та культурне збагачення це одне, а неймовірна краса зелених Карпат з чистим повітрям, стрімкими гірськими потоками це вже щось зовсім інше.
   З 20 по 23 червня 2019 року делегація польських лісівників з Ольштинського воєводства “Нові Рамуки” зустрілася з лісівниками ДП “Сколівське лісове господарство” та ознайомилась з особливостями ведення лісового господарства . 
  При відвідуванні підприємства в 2007 році йшло масове всихання смерекових насаджень і перед підприємством постало завдання забрати всихаючі насадження та змінити породний склад . 
  Протягом дванадцяти років підприємство успішно впоралось із цим завданням і на даний час не спостерігається масове всихання.
 Польські лісівники побачивши лісові масиви були приємно здивовані, що не побачили рижих Карпат, які були дванадцять років тому, а натомість побачили нові зелені насадження.
 
 
  Спеціалісти лісгоспу отримали цінну інформацію польських колег щодо планування та контролю в лісовому господарстві, будівництва лісових доріг, технологічними аспектами вирощування садивного матеріалу в умовах закритого та відкритого  грунту.
  Окрім цікавої пізнавальної програми нашим колегам було запропоновано також програму дозвілля. Багато з тих, що приїхали цьогоріч були і в 2007 році, а тому з приємністю переглядали наші спільні фото дванадцятирічної давності . Це відбувалося навколо лісової ватри з приготуванням смачних мисливських страв, притаманних нашому регіону. І хоча мова у нас різна проте дружні посмішки колег стирали будь-які мовні бар'єри.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates