Весняна лісокультурна компанія 2021 року — завершена.

Створено: Понеділок, 24 травня 2021
  Весною 2021 року ДП “Сколівське лісове господарство”  проведено посадку лісових культур на площі 23,5 га та залишено під природнє заліснення ділянок, де згідно обстеження та обліку достатнє природне поновлення на площі 48,3 га. На усі площі складено та затверджено проекти лісових культур та проекти природного поновлення.       Залишку незаліснених зрубів немає. 
 
 Весною 2021 року створено 12,9 га або 54,9% змішаних лісових культур із головною породою ялиця біла, 5,4 га — дуба звичайного. 
 Одночасно створено лісові культури з участю порід — інтродуцентів, зокрема модрини європейської — 5,2 га.
 Вже традиційно лісівники лісгоспу стараються створити лісові культури із порід, які стійкі до кореневих гнилей, швидкоростучі і досягають віку стиглості уже в 60 років. Це інтродуценти — породи, які завезені із інших країн, але адаптовані в наших умовах. Правда, цим не зловживаємо, такі лісові культури становлять не значний відсоток від загальної площі посадки, те що дозволяє  нам лісівнича наука. Проведено доповнення лісових культур та ввід недостаючих порід на площі більше 135 га.
  За минулий, 2020 рік підприємством було заготовлено 1175 кг лісового насіння головних лісоутворюючих порід, а саме ялиці білої — 487 кг, дуба звичайного — 550 кг, бука лісового — 118 кг та ін. Дане лісове насіння висіяно в індивідуальних лісових розсадниках, парниках та теплицях на площі 0,081 га , відповідно планується одержати більше 0,5 млн. шт. стандартного посадматеріалу. Частину лісового насіння залишено в ДП”Львівський селекційний лісонасінневий центр” для вирощування сіянців із закритою кореневою системою, це насіння ялиці білої — 187 кг, бука лісового 118 кг. В лісгоспі діють три теплиці, в Любинцівському, Довжківському та  в Труханівському лісництві. Дані теплиці використовуються в основному для вирощування посадкового матеріалу особливо цінних порід.
 
 
  Значна увага приділяється закладці та вирощуванню декоративного посадматеріалу в лісових шкільних відділеннях, зокрема проведено закладку лісових шкілок 1,5 тис. шт. Проведено весняне зелене живцювання в обсязі 1,5 тис.шт.
 
 
 
 
  Виходячи з вище наведеного, лісоводи ДП “Сколівське лісове господарство”, як показали матеріали технічного приймання весняних лісокультурних робіт, незважаючи на несприятливі кліматичні умови провели компанію в стислі агротехнічні терміни і на високому лісівничому рівні.
 
 
 
Провідний інженер 
з лісових культур 
ДП “Сколівське лісове господарство” 
Лопушанський Р.І.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates