Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” стартує! (2015р.)

Створено: Понеділок, 16 березня 2015
 
Ось і прийшла  прекрасна пора року-весна. Місцями вже почали з”являтися  весняні квіти - проліски, підсніжники, первоцвіти. З приходом весни розпочинаються весняні роботи. 
 
Кожного року весною, вже традиційно, з ініціативи Державного  Агентства лісових ресурсів України на території країни триває Всеукраїнська Акція “Майбутне лісу у твоїх руках. ”Акція розпочинається з 19 березня- це Всесвітній День лісівництва та триває до  квітня- це день довкілля. Мета та головне завдання Акції- залучити громадськість, місцеві громади, організації, школи і інших зацікавлених, до участі разом з  лісівниками у відтворенні та  створенні лісу.
ДП “Сколівське лісове господарство” щорічно проводить конкурс на кращий дитячий твір та малюнок за темою “Людина та ліс”. 
Головною метою конкурсів є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини. Завданням конкурсу:
-формування екологічної свідомості особистості;
-ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;
-розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;
-виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадкістю;
-активація лісівничо-просвітницької діяльності.
Оформлення матеріалів - твору:
-на конкурс подаються твори написані виключно на аркушах формату А-4. Об”єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. На титульному аркуші необхідно вказати:
-назву твору;
-прізвище, ім”я автора;
-школа, клас;
-домашня адреса, телефон.
Оформлення матеріалів - малюнка:
-на конкурс подаються малюнки виключно на аркушах формату А-4. На окремому аркуші необхідно вказати:
-назву малюнка;
-прізвище, ім”я автора;
-вік;
-школа, клас;
-домашня адреса, телефон.
Користуючись нагодою, запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл, які живуть у зоні діяльності ДП”Сколівське лісове господарство” до участі в конкурсах дитячого малюнка (1-4класи) та твору (5-8 класи) на тему “Людина і ліс”. Їх необхідно подати у відділ лісового господарства нашого підприємства до 15.04.2015 р. Кращі з них будуть відзначені нагородами та відправлені на обласний конкурс.
Спільно із загальноосвітніми навчальними закладами району наше господарство виховує природолюбів. Віримо , що майбутнє лісу буде в надійних руках. 
 
Провідний інженер відділу лісового господарства
ДП “Сколівське лісове господарство”
Токар Р.Я.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates