Ліс — наше багатство

Створено: П'ятниця, 15 березня 2013

1 травня в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» в Гребенівському лісництві (урочище Озірний) провели посадку лісу. В акції взяли участь директор ДП «Сколівське ЛГ» О.Бойко, головний лісничий ДП «Сколівське ЛГ» В.Дмитрів, інженер по лісорозведенню О.Тимоцко, лісничий Гребенівського лісництва М.Бандерич, його помічник А.Іванюк.
 


Активну участь у створенні лісових культур взяли сколівські пластуни: Софія, Настя та Ярина Гульчевські, Мурм і Марина Савіни, Віктор і Роман Леваки, Михайло Кеньо, Аня Панькулич, Стас Іценко, а також їхній керівник Юлія Билень.
Вийшовши на лісову ділянку, в першу чергу, пластуни розчистили джерело. Працівники ДП «Сколівське ЛГ» провели для школярів майстер-класи з технології створення лісових культур, підготовки ґрунту до посадки.
Скаутам показали, як працюють ранцеві оприскувачі. Того дня їх використовували з метою поливу саджанців. Але їхнім основним призначенням є гасіння лісових пожеж. Інженер охорони та захисту лісу Василь Гульчевський розповів про охорону насаджень від пожеж. Пластуни, в свою чергу, продемонстрували своє вміння правильно і безпечно розпалювати вогнище та готувати їжу на природі, за що отримали позитивні відгуки від лісівників.
Незважаючи на спекотну погоду, пластуни працювали весь день (дається взнаки пластунська витривалість, вишколена в численних таборах і мандрівках) і висадили за цей час масив площею майже 1 га. Було посаджено 3000 саджанців ялиці білої, явора та бука, що є основними лісоутворюючими породами Карпат.
Метою акції було виховання в дітей бережливого ставлення до природи, а також раціональне використання лісових ресурсів, адже ліс є національним багатством і виконує захисну, оздоровчу, рекреаційну та естетичну функцію. Не дарма, завдяки Карпатським лісам, наш регіон називають «маленькою Швейцарією».
Пластуни вже другий рік поспіль долучаються до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Минулоріч вони садили ліс в Довжківському лісництві. Вони також мають намір взяти участь в акції «Чисте довкілля», долучившись до прибирання сміття на горі Ключ.

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates