Попередження пожеж в лісових масивах!

Створено: П'ятниця, 15 березня 2013

З настанням теплих днів більшість мешканців кожну вільну хвилину прагнуть проводити на природі, при цьому рідко замислюються над своєю поведінкою, особливо при поводженні з вогнем. Піклування про лісові багатства — завдання самої людини і вирішувати його потрібно повсякденно.

Щороку через безтурботне ставлення до лісових багатств з боку відпочиваючих, випалювання сухої трав’яної рослинності на сільгоспугіддях та пустирях, безжалісний вогонь знищує гектари «зелених легень». В результаті ліс перестає функціонувати як екологічна система, знищується все живе.
З метою запобігання виникнення пожеж в лісових масивах працівниками Сколівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області спільно з МНС, МВС та представниками Держлісгоспу проводять рейди місцями масового відпочинку людей. Громадянам роз’яснюються правила поводження в лісах та роздається наочна агітація.
Щоб попередити їх, необхідно запам’ятати елементарні правила пожежної безпеки. Перебуваючи в лісах, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском.
При виявленні пожежі - не панікуйте, не метушіться та не приймайте поспішних, необдуманих рішень, негайно телефонуйте за номером «101». До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів можна гасити тільки низові пожежі, збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом та затопчуючи ногами. До полум’я заввишки 1,5-2 метри наближатися не можна! Чекайте на рятувальників чи працівників лісового господарства. Головне, щоб ви самі не стали причиною лісової пожежі.

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates