З новосіллям!

Створено: П'ятниця, 15 березня 2013

У Труханові урочисто відкрили нове адміністративне приміщення лісництва
11 вересня у Львові стартував Перший Міжнародний форум лісівників. Аби зберегти легені планети, до міста Лева з’їхались представники із країн Східної Європи, Північної і Центральної Азії.Міжнародний форум зібрав понад 140 представників з 42 країн і 6 міжнародних організацій. Лісами Львівщини зацікавились і в ООН. Спільними зусиллями хочуть зберегти їх від незаконної вирубки та всихання.
У перший день форуму у Сколівському держлісгоспі було відкрито нову лісову дорогу, а в Труханові — адмінприміщення лісництва.
У селі Труханів — справжнє свято. Омріяне, гарно спроектоване архітектором Мирославом Білим лісництво, на правах іменинника, красується у розлогій долині, приваблюючи погляди численних гостей. Лунала музика. Господарським оком оглядав територію молодий, перспективний лісничий Іван Ільницький.
І ось на місце події прибула численна делегація директорів 18 державних лісгоспів Львівщини, очолювана головою Державного лісового агентства України Віктором Сівцем, а також начальником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолієм Дейнекою, головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, головою Сколівської райради Миколою Романишиним та головами Сколівської і Стрийської РДА Михайлом Гнатишиним і Володимиром Бурієм.
Свою вітальну промову голова Держлісагентства України В.Сівець розпочав з вітання лісівникам з нагоди професійного свята. А відтак зауважив:
— Вже стало доброю традицією напередодні Дня працівника лісу здавати в експлуатацію знакові об’єкти. Ось і сьогодні в с. Труханів розпочне діяти нове адмінприміщення лісництва. У такій гарній споруді і працюватиметься на відповідному рівні, виконуючи лісові програми, заробляючи при цьому авторитет у громади, допомагаючи їй.


Голова Львівської ОДА М. Костюк, вітаючи сколівських лісівників із знаменною подією, відзначив, що «на очах міняються підходи, стиль і результат роботи лісівників».
— Маю щиру надію, — продовжив губернатор, — що через лісівничу активну позицію, впровадження нових технологій, через збільшення кількості робочих місць наш край процвітатиме, а лісова господарка стане гарним прикладом в роботі.
Відтак лісівники отримали подяки, грамоти та іменні годинники, якими за сумлінну працю їх винагородили Верховна Рада, Держлісагентство, обласна адміністрація та ЛОУЛМГ.
— Сьогодні для лісівників Львівщини велике свято, — продовжив урочисту імпрезу начальник ЛОУЛМГ, депутат облради А.Дейнека. — Роль лісів у зеленій економіці обговорюється сьогодні на відкритому міжнародному форумі. Освячено нині лісову дорогу, стартуватиме віднині і робота у новій споруді лісництва. Приємно усвідомлювати, що до професійного свята ми підходимо з такими поважними трудовими здобутками. Один з найголовніших — це те, що лісівниками області створено понад 2000 га нових лісів. З року в рік їх площі перевищують площі зрубів. Крім того, лісові підприємства Львівщини за 8 місяців цього року до бюджетів різних рівнів сплатили понад 25 млн.грн., ще 26 млн.грн. сплачено до Пенсійного фонду. Цьогоріч буде відкрито 70 км лісових доріг. І ось сьогодні освячуємо адмінприміщення лісництва, перший камінь у будівництво якого було закладено разом з труханівською громадою два роки тому. Щиро вдячний лісівникам за нелегку повсякденну працю!
Голова Сколівської РДА М.Гнатишин, вітаючи лісівників з відкриттям лісництва, сказав:
— Протягом останніх місяців на Сколівщині відбулося кілька чудових подій. Так, у селі Межиброди було відкрито газову вітку, поблизу м. Сколе споруджено пам’ятник князю Святославу, збудовано школу в с. Климець, а наприкінці вересня освятили в’їзний знак в с. Труханів. Усе це відбувається за підтримки лісових підприємств, що господарюють на теренах району. Вірю, що такі події і надалі збагачуватимуть історію Сколівщини, а лісівники продовжуватимуть вносити свою гідну лепту у розвиток краю.
Цього дня лісівників вітав з наступаючим професійним святом ректор Львівського лісотехнічного університету Юрій Туниця.
— Маю надзвичайно велику приємність у цьому благодатному краї привітати зі знаменною подією — відкриттям лісництва — своїх випускників. Пишаюся, адже так багато зроблено ними і на теренах Сколівщини, і по всій Україні, — зауважив представник вищої школи.
Зі щирими словами привітань на адресу лісівників звернулася багаторічна працівниця лісового господарства, а нині сільський голова с. Труханів, Надія Булак:
— Ми чекали цього свята спільно. Три роки тому в селі відкрили гарну церкву. На черзі — будівельні роботи в школі та дитячому садочку. У всіх починаннях нам подають руку допомоги лісівники. Сьогодні радіємо разом з ними, бо адмінбудинок лісництва стане гідною окрасою села.
Директор ДП «Сколівське ЛГ» Остап Бойко свій виступ акцентував на тому, що лісництво збудовано не лише для потреб господарства. Сюди приходитимуть люди для вирішення різних питань, пов’язаних з лісогосподаркою.
— Впевнений, що вони знайдуть тут розуміння та підтримку, — сказав О.Бойко. А тоді щиро подякував усім, хто причетний до будівництва адмінприміщення, побажавши колегам-лісівникам, будівельникам, присутнім на заході усіляких гараздів та Божої благодаті. На згадку про цю подію біля адмінбудинку лісництва гостями були висаджені дерева.
Відтак почесними гостями було перерізано символічну стрічку відкриття адмінприміщення лісництва. Відбувся обряд освячення контори місцевими парохами о.Мар’яном та о. Іваном.
Ще одна чудова споруда увінчала лісівничу професію. Хай прислужиться вона у щирій праці багатьом майбутнім поколінням.

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates