Хто віддає лісові день по днині своє життя, той робить це за покликом серця…»

Створено: П'ятниця, 15 березня 2013

Першими золотими барвами уквітчала осінь традиційне професійне свято — День працівника лісу. Для жителів нашого бойківського краю особливо близьке і рідне це свято. Адже лісова галузь і прибутки від господарської діяльності в ній складають основу бюджету району. Та й основна частина промислової діяльності і, відповідно, зайнятості населення Сколівщини припадає на лісове господарство.

З нагоди свята у РНД «Бескид» відбулася урочиста академія, де найщиріші слова вітань лісівникам району найперше склали наймолодші учні Сколівської академічної гімназії.
Відтак урочисте дійство благословили настоятелі храму вмч. Пантелеймона отці Володимир Борис та Володимир Хамуляк:
— З Божим благословенням виконуйте свій професійний обов’язок, який спричиняється до того, щоб доглядати і множити неповторну красу Карпат, безцінний дар, подарований Господом!
Найщирішими словами вітань обдарували лісівників цього дня голова Сколівської райради Микола Романишин та голова РДА Михайло Гнатишин.
— Радію з того, що у складі депутатів районної ради, місцевих радах є чимало лісівників. Вони виважено впливають на кожне сесійне рішення. Приємно усвідомлювати і ту безкорисливу, відчутну допомогу, що надають лісові підприємства школам, ФАПам, бібліотекам, — сказав, зокрема, М.Романишин.
Михайло Гнатишин, вітаючи лісівників зі святом, зазначив:
— На теренах Сколівщини — 112 тисяч га лісових угідь. В районі — 6 лісових підприємств, де працює майже 800 осіб. Самовіддана праця лісівників зміцнює економіку міста і району, сприяє збереженню, примноженню, раціональному використанню і охороні зеленого скарбу Бескидів.
Відтак, відповідно до спільного розпорядження голови РДА та райради, було нагороджено грамотами та подяками за багаторічну працю та вагомий внесок у підвищення ефективності лісогосподарського виробництва Сколівщини кращих лісівників району.
З професійним святом вітав колег-лісівників начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат Львівської облради Анатолій Дейнека:
— Приємно відзначити, що до свого професійного свята лісівники області підійшли з вагомими здобутками, найголовніший з яких той, що у 2012 році створено понад 2000 га нових лісів. Крім того, стало доброю традицією, яка триває протягом багатьох років, обсягами відновлення лісу перевищувати обсяги суцільних зрубів. Це для нас, лісівників, надзвичайно важливо. Цей передсвятковий тиждень розпочався на теренах області з відкриття Міжнародного форуму «Про роль лісів в зеленій економіці». До Львова з’їхалися лісові очільники та представники з 33-ох країн світу. На цьому заході була підкреслена роль лісів у житті суспільства. Не випадково, що такий Міжнародний форум проходить саме у Львові, адже за останні роки лісівники домоглися проведення екологічної сертифікації лісів за вимогами Лісової наглядової ради. Отож, усі наші підприємства мають відповідний, міжнародно визнаний сертифікат ведення лісового господарства. Хочу відзначити й те, що державні лісогосподарські підприємства Сколівщини динамічно розвиваються. Саме тут знаходяться флагмани лісового господарства області, зрештою, й Карпатського регіону. Кілька днів тому район відвідав голова Держлісагентства В.Сівець. За його участі було відкрито нові лісові об’єкти: дорогу та лісництво. У показниках зарплатні лісівники району теж ведуть перед.
Відтак, очільник лісового господарства області винагородив кращих лісівників району. Варто зауважити, що напередодні професійного свята кілька лісівників Сколівщини удостоїлись нагород Верховної Ради України, Уряду та Держлісагентства.
Згодом лісівників привітала директор районного центру зайнятості Іванна Тимоцко. Вона щиро подякувала лісовим підприємствам за співпрацю та винагородила їх керівників подяками.
Щирі слова вдячності й пошани за невтомну натхненну працю лунали цього дня з вуст академіка НААН України Ореста Фурдичка.
Опісля відбувся святковий концерт за участю колективу художньої самодіяльності РНД «Бескид».

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates