Лісівники облаштовують Альтану

Створено: П'ятниця, 15 березня 2013

Героїчна гора Альтана, де точилися бої героїв визвольних змагань за волю українського народу, навічно буде закарбована в пам’яті істинних патріотів. Не словом, а ділом до вшанування пам’яті полеглих долучилися праівники Сколівського державного лісгоспу. Завдяки технічній підтримці лісівників на гору було доставлено 14 символічних хрестів, проторовано стежки на верхів’я Альтани, здійснено озеленення та дизайнерське облаштування території. Працівники лісового господарства не шкодували сил, терпіння, відповідально ставилися до виконання своїх завдань. Завдяки їм роботи було виконано вчасно.
Меценат, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради та кандидат у депутати до Верховної Ради Анатолій Дейнека, виступаючи на освяченні пам’ятного знака, зазначив: «Ліс в житті українця має величезне значення не тільки економічне чи екологічне, а й історичне, соціальне. Бо саме в лісах знаходили свій прихисток борці за волю України. І прикладом цього є урочище Альтана. Надзвичайно позитивно, що громада Сколівщини вирішила належно облаштувати це історичне місце пам’яті нашого народу. Тут постане пам’ятник. А, підходячи до меморіалу, кожен матиме змогу пройтися символічною дорогою Христа, при цьому внутрішньо висповідатися перед Богом і запитати себе: що ж я зробив для держави? Символічно, що освячення хреста відбувається напередодні нашого професійного свята. Лісівники взяли зобов’язання облаштувати цю Хресну дорогу, підходи до пам’ятника і гідно справилися із завданням. Ця історична гора повинна стати місцем паломництва для кожного українця».
Організатори схиляють голову в пошані перед лісівниками Сколівщини. Їхній внесок сколівчани високо цінують.
…Подекуди на Альтані багряніє калина. Її грона, мов краплі крові, нагадують нам про подвиг близько 300 повстанців, що тут покояться. Мусимо пам’ятати про них, як і про тисячі інших героїв, котрі подарували нам день сьогоднішній.

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates