Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” стартує!

Створено: Понеділок, 01 квітня 2013

Ось і прийшла прекрасна пора року-весна. Місцями вже почали з”являтися весняні квіти - проліски, підсніжники, первоцвіти. З приходом весни розпочинаються весняні роботи.
Кожного року весною, вже традиційно, з ініціативи Державного Агентства лісових ресурсів України на території країни триває Всеукраїнська Акція “Майбутне лісу у твоїх руках. ”Акція розпочинається з 21 березня- це Всесвітній День лісівництва та триває до 22 квітня- це день довкілля. Мета та головне завдання Акції- залучити громадськість, місцеві громади, організації, школи і інших зацікавлених, до участі разом з лісівниками у відтворенні та створенні лісу.
ДП “Сколівське лісове господарство” щорічно проводить конкурс на кращий дитячий твір та малюнок за темою “Людина та ліс”.
Головною метою конкурсів є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини. Завданням конкурсу:
-формування екологічної свідомості особистості;
-ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;
-розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;
-виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадкістю;
-активація лісівничо-просвітницької діяльності.
Оформлення матеріалів - твору:
-на конкурс подаються твори написані виключно на аркушах формату А-4. Об”єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. На титульному аркуші необхідно вказати:
-назву твору;
-прізвище, ім”я автора;
-школа, клас;
-домашня адреса, телефон.
Оформлення матеріалів - малюнка:
-на конкурс подаються малюнки виключно на аркушах формату А-4. На окремому аркуші необхідно вказати:
-назву малюнка;
-прізвище, ім”я автора;
-вік;
-школа, клас;
-домашня адреса, телефон.
Користуючись нагодою, запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл, які живуть у зоні діяльності ДП”Сколівське лісове господарство” до участі в конкурсах дитячого малюнка (1-4класи) та твору (5-8 класи) на тему “Людина і ліс”. Їх необхідно подати у відділ лісового господарства нашого підприємства до 10.04.2013р. Кращі з них будуть відзначені нагородами та відправлені на обласний конкурс.
Спільно із загальноосвітніми навчальними закладами району наше господарство виховує природолюбів. Віримо , що майбутнє лісу буде в надійних руках.

Провідний інженер відділу лісового господарства

ДП “Сколівське лісове господарство” Лопушанський Р.І.

2012-2021р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Design by Joomla 1.6 templates