Інструкція по маркуванню та можливість перевірки походження новорічних ялинок

Створено: Четвер, 05 грудня 2013
 
Лісгоспи  повинні:
 
 
- Прикріпити бирку до кожної ялинки за допомогою пластикової стяжки на стовбур, по центру ялинки. В разі коли висота перевищує 3 метри, то бирку необхідно закріплювати на висоті 1.3 метри, для зручного доступу до неї.
- Обов’язково вносити актуальну  інформацію  щодо  придбаних бирок,  реалізованих бирок  іншим  лісокористувачам  та  реалізацію  ялинок  в  електронний реєстр, який знаходиться за адресою http://ukrles.winforstpro.com.ua/uk/
 
Перевірити походження ялинки можливо декількома способами: 
 
- Зателефонувати з мобільного телефону на номер 236 (вартість хвилини розмови 2 грн. Тариф вказаний з урахуванням ПДВ та без сплати до ПФ.).
- Зателефонувати по міських телефонах (044) 587-63-73 або (044) 587-73-83
- Зателефонувати по номеру гарячої лінії, до оперативного штабу ОУЛМГ (в кожній області свій номер телефону).
- Перевірити походження можна зайшовши на сайт http://yalinka.info (при заходженні на вказаний сайт з мобільного телефону (OS Android) відбувається переадресація на завантаження безкоштовної програми перевірки походження новорічних ялинок).
- Надіслати СМС з мобільного на короткий номер 8668, в тексті необхідно набрати forest, знак пробілу, та вказати номер бирки (наприклад forest 00185520), у відповідь отримаєте повідомлення про походження новорічної ялинки
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates