Акція “ Майбутнє лісу “ - триває ! (2014)

Створено: П'ятниця, 04 квітня 2014
     В рамках акції, приуроченої до  “Всесвітнього дня лісівництва” працівниками лісгоспу разом із громадкістю та учнівською молоддю проведено ряд міроприємств, а саме — в ур.”Товсте”, кв.17 вид. 32 на площі 1,0 га Довжківського лісництва проведено доповнення географічних лісових культур. Лісові культури були створені з метою формування в урочищі “Товсте”, що знаходиться в безпосередній близькості з гірськолижним комплексом  “Плай”,  лісових культур із  порід — інтродуцентів, а саме — модрини японської   , дугласії тисолистої, тиса ягідного, сосни кримської, кедра корейського, ялиці кавказської,  цільнолистої , бальзамічноі та інших. На сьогодні це ліси експлуатаційні але при слідуючому лісовпорядкуванню їх необхідно виділити як рекреаційні.
 
  21.03.2014 року працівниками лісової охорони Довжківського лісництва разом із інженерами відділу лісового господарства лісгоспу висаджено 25 шт саджанців ялиці кавказської, 25 шт ялиці цільнолистої та 50 шт сосни кримської.
 Розпочали акцію “ Майбутнє лісу в твоїх руках” учнівські лісництва з створення лісових культур. Так в рамках цієї акції  в Орівському лісництві учнівським  лісництвом Орівської ЗОШ  проведено посадку лісових культур в урочищі “Бренів”  квартал 14 на ділянках площею 0,5 га та 1,0 га створено лісові культури із швидкоростучої породи  модрини японської . Прийняло участь в даному міроприємстві 25 учнів .
 В Труханівському лісництві новоствореним  учнівським  лісництвом  місцевої школи  висаджено 1,0 тисячу саджанців ялиці білої під час проведення виправлення лісових культурах 2011 року квартал 8  площею 1,6 га. 
26 березня 2014 року в Орівському лісництві у кварталі  15 за ініціативи директора Дрогобицького коледжу нафти й газу п. Бабяка М.М. були створені лісові культури модрини японської на площі 2,2 га. Студенти третього курсу висадили більше двох тисяч садженців на горі Бренів неподалік братської могили січових стрільців та воїнів УПА. Серед студентів були учасники  подій на майдані  в м. Києві під час розстілу мирних демонстрантів. Тому  після спільної молитви  на могилі  одноголосно було прийнято рішення молодий ліс назвати в честь Небесної сотні з встановленням відповідного інформаційного щита. Молоді садженці  в перший рік потребують догляду , тому студенти зобовязались на протязі літнього періоду провести рихлення та обжинку новостворених лісових культур
 В Любинцівському лісництві за участі лісової охорони та студентів Прикарпатського лісового коледжу м. Болехів біля села Н.Стинава було створено лісові культури на площі 2,1 га . Всього було висаджено 10,5 тис. штук садженців ялиці білої , бука лісового та дуба звичайного.  В акції прийняло участь 20 студентів 2-го курсу , викладач ботаніки , лісничий та майстер лісу.
 
Прес-служба ДП”Сколівський лісгосп”
 
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates