Підсумки весняної лісокультурної компанії 2014 року

Створено: Середа, 11 червня 2014

    Весною 2014 року по ДП “Сколівське лісове господарство” проведено посадку лісових культур на площі 122 га при плані 120 га та залишено під природне заліснення ділянки, де згідно обстеження та обліку достатнє природне поновлення на площі 157 га. На усі площі складено та затверджено проекти лісових культур та проекти природного поновлення. Для забезпечення лісокультурних робіт якісним стандартним посадковим матеріалом лісництвами проведено висівання зібраного та переробленого лісового насіння в кількості 1351 кг на площі 0,367 га, в результаті планується виростити більше 0,5 млн.шт сіянців, закладено лісову школу із 9,7 тис.шт. саджанців.
    В рамках акції, приуроченої до “Всесвітнього дня лісівництва” працівниками лісгоспу разом із громадкістю та учнівською молоддю проведено ряд міроприємств, а саме — в ур.”Товсте”, кв.17 вид. 32 на площі 1,0 га Довжківського лісництва проведено доповнення географічних лісових культур. Лісові культури були створені з метою формування в урочищі “Товсте”, що знаходиться в безпосередній близькості з гірськолижним комплексом “Плай”, лісових культур із порід — інтродуцентів, а саме — модрини японської , дугласії тисолистої, тиса ягідного, сосни кримської, кедра корейського, ялиці кавказської, цільнолистої , бальзамічноі та інших. На сьогодні це ліси експлуатаційні, але при наступному лісовпорядкуванню їх необхідно виділити як рекреаційні. Працівниками лісової охорони Довжківського лісництва разом із інженерами відділу лісового господарства лісгоспу висаджено 25 шт саджанців ялиці кавказської, 25 шт ялиці цільнолистої та 50 шт сосни кримської.
    Розпочали акцію “ Майбутнє лісу в твоїх руках” учнівські лісництва з створення лісових культур. Так в рамках цієї акції в Орівському лісництві учнівським лісництвом Орівської ЗОШ проведено посадку лісових культур в урочищі “Бренів” квартал 14 на ділянках площею 0,5 га та 1,0 га створено лісові культури із швидкоростучої породи модрини японської . Прийняло участь в даному міроприємстві 25 учнів .
   В Труханівському лісництві новоствореним учнівським лісництвом місцевої школи висаджено 1,0 тисячу саджанців ялиці білої під час проведення виправлення лісових культурах 2011 року квартал 8 площею 1,6 га.
    26 березня 2014 року в Орівському лісництві у кварталі 15 за ініціативи директора Дрогобицького коледжу нафти й газу п. Бабяка М.М. були створені лісові культури модрини японської на площі 2,2 га. Студенти третього курсу висадили більше двох тисяч саджанців на горі Бренів неподалік братської могили січових стрільців та воїнів УПА. Серед студентів були учасники подій на майдані в м. Києві під час розстрілу мирних демонстрантів. Тому після спільної молитви на могилі одноголосно було прийнято рішення - молодий ліс назвати в честь Небесної сотні з встановленням відповідного інформаційного щита. Молоді саджанці в перший рік потребують догляду , тому студенти зобов”язались на протязі літнього періоду провести догляди за новоствореними лісовими культурами.
   В Любинцівському лісництві за участі лісової охорони та студентів Прикарпатського лісового коледжу м. Болехів біля села Н.Стинава було створено лісові культури на площі 2,1 га . Всього було висаджено 10,5 тис. штук саджанців ялиці білої , бука лісового та дуба звичайного. В акції прийняло участь 20 студентів 2-го курсу , викладач ботаніки , лісничий та майстер лісу.
   В Дубинському лісництві за ініціативи Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова на площі 0,5 га висаджено Шевченківський гай. В акції прийняло учні 7-10 класів шкіл м.Львова які разом із лісовою охороною Дубинського лісництва та відділу лісового господарства лісгоспу висадили 750 саджанців дуба звичайного та 60 шт саджанців тиса ягідного. Дане міроприємство приурочене до річниці народження Т.Г. Шевченка.


Провідний інженер з лісових культур

ДП “Сколівське лісове господарство” Р.Лопушанський

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates