Підсумки змагання лісівників 27 червня 2014 року

Створено: Вівторок, 01 липня 2014

Перемога — за сколівчанами
Відбувся обласний конкурс-змагання звалювальників лісу. Його проведено 27 червня у Труханівському лісництві держаного підприємства «Сколівське лісове господарство». Перемогу в обох вікових категоріях здобули сколівські лісівники.
Активну участь у підготовці до змагань узяв колектив ДП "Сколівське ЛГ". Їм також посприяла сільський голова с. Труханів Надія Булак.
Цього п’ятничного ранку було похмуро, проте вже ближче до завершення змагань ставало дедалі сонячніше й тепліше. Конкурс відкрився урочистим підняттям Державного Прапора. Почесну місію доручили переможцеві минулорічного конкурсу звалювальників лісу та представникові сколівських лісівників у цьогорічних змаганнях — лісничому Козівського лісництва Іванові Ільницькому.
Під час відкриття заходу до присутніх звернулися головний інженер Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Гром’як, директор ДП "Сколівське лісове господарство» Остап Бойко, заступник голови Сколівської райдержадміністрації Володимир Крушельницький, сільський голова с. Труханів Надія Булак, представники територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області, а також місцеві парохи о. Мар’ян та о. Юрій.
Участь у конкурсі взяли 16 лісових господарств Львівщини, у складі яких було і четверо юніорів (віком до 24 років). Змагання проводилися за правилами Міжнародної асоціації звалювальників лісу (IALC). Вони проходили у 5 етапів. Перший полягав у звалюванні дерева. Другий передбачав відокремлення гілок. На третьому учасники проводили монтаж нового ланцюга та поворот шини пилки. Розкряжування стовбура комбінованим різом відбулося на 4-ому етапі. А на останньому, 5-ому, успіх залежав від точності розкряжування.
Перші два етапи пройшли одночасно. Серед дорослих учасників змагань першу перемогу здобув представник сколівських лісівників Іван Ільницький. А серед юніорів переміг працівник Бродівського лісгоспу А.Солонько. Інші етапи виявилися не менш напруженими.
У кінцевому підсумку серед дорослих учасників змагань переміг лісничий Козівського лісництва ДП "Сколівське лісове господарство" Іван Ільницький. А серед юніорів кращим став також представник сколівських лісівників — звалювальник лісу лісорубної бригади Довжківського лісництва Петро Півторак.
Слід зауважити, що всі учасники змагань використовували бензопили Stihl та Husqvarna. Суддівство було забезпечене спеціалістами Львівського ОУЛМГ.
За змаганнями спостерігали представники відомої деревообробної фірми Wood-Mizer та виробника бензопил Husqvarna. Присутньою була також чимала кількість місцевих мешканців, представників лісорозробних бригад лісових господарств.
Призи та грошові премії від управління лісового та мисливського господарства вручали Ю.Гром’як, а також представники фірм Wood-Mizer і Husqvarna.
Тепер переможці обласного туру будуть представляти Львівщину на XVІІ Всеукраїнському конкурсі-змаганні, який відбудеться в кінці серпня на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного управління лісового та мисливського господарства. Відтак залишається побажати сколівським лісівникам нових перемог.

Більше фото.

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates