На підприємстві проведено навчання-тренінг лісорубів.

Створено: Середа, 04 липня 2018
 В лісовому господарстві професія бензопильника, звалювальника (лісорубаУІ розряду) є провідною і такою, що несе в собі найбільше ризиків травмування. А тому, 23 червня , поточного року, на виконання  наказу №121, від 12 червня, в лісовому фонді, відведеному для рубання в 2018 році, в кв-1, вид-24, на ділянці поступової рубки другий прийом, Любинцівського лісництва,проведено навчання-тренінг лісорубів ІУ-УІ розряду, по правилах охорони праці, при проведенні звалювання дерев, обрубуванні (обрізуванні) сучків, розкряжуванні хлистів.
 
       В навчанні-треннінгу взяли участь штатні робітники лісництв лісгоспу та суб'єктів підприємницької діяльності які надають послуги пов'язані з лісівництвом. Всього в проведенні міроприємства взяли активну участь 12 учасників.
       Головний інженер лісгоспу Цюцик В. Є. та провідний спеціаліст охорони праці Бондарчук В. І. дохідливо та зрозуміло роз'яснили  учасникам навчання всі, відповідні, розділи та пункти “Правил охорони праці в лісовому господарстві та лісовій промисловості”, вказали на необхідність вміння  ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на робочому місці лісоруба. Також  наочно були продемонстровані безпечні прийоми та способи  виконання виробничих операцій по звалюванню дерев, очищенні їх від сучків, раціональне та безпечне розкряжування хлистів.
 
 
      Необхідно відмітити той факт, що учасники навчання-тренінгу продемонстрували високий рівень володіння бензопилкою, тверді навики роботи як при звалюванні дерев, так і при виконанні інших операцій. Особливо необхідно відмітити лісоруба УІ розряду, ветерана праці в лісовому господарсв, із 20 річним стажем роботи, Костецького С. В., та молодого фахівця Сирватку І. В.
 
         Після закріплення отриманих знань на практиці, учасникам  навчання-тренінгу було продемонстровано роботу нової техніки, недавно придбаної лісгоспом  - лісовантажного напівпричепа з краном-гідроманіпулятором “Бендербіргер” в приводі  від трактора “Ландіні”.
Всіма учасниками була відмічена висока продуктивність його роботи та мінімальний вплив на навколишнє середовище.
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   При підведенні підсумків головний інженер підприємства вказав всім присутнім, як на позитивні результати навчання, так і на ряд недоліків, було вказано кожному із лісорубів які навики роботи слід вдосконалювати.
 
 
 
 
  Провідний спеціаліст виробничого відділу:                    Р. В. Шулопата.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates