ВІДРЕМОНТОВАНО МІСТ

Створено: Четвер, 15 листопада 2018
   Цього тижня у верхньому кінці  села Орів   ДП “Сколівське лісове господарство” провело ремонт автомобільного моста протяжністю 12 метрів. 
   Ще в 70 – ті роки власними силами “Бориславнафтогаз” облаштував переїзд через  річку до більше ніж двох десятків  житлових будинків. І так склалося що на сьогодні він став не придатний не тільки для проїзду автомобілів , але й небезпечний для дітей і людей похилого віку. За швидку медичну допомогу чи підвезення товару та кормів  для  підсобного господарства і мови не було.
 
 
 На прохання Орівської сільської ради та інших не байдужих жителів із-за відсутності коштів в місцевому бюджеті лісівники Орівського лісництва -  лісничий Роман Мільчаковський взялися допомогти громаді. Використовуючи автомобільний кран та екскаватор було демонтовано , а потім по новому встановлено металічну конструкцію моста. Для настилу проїзджої частини було використано 11,5 кубічних метрів пиломатеріалів які було безкоштовно виділено Сколівським держлісгоспом.
 Та більше – працівники державної лісової охорони та єгерської служби Орівського лісництва самі й виконали будівельні роботи. 
 
 
 Безмежно вдячні були орівчани за таку справу директору Остапу Бойко , а голова церковного комітету Мирослав Болюк , який там проживає , запевнив що вся церковна громада помолиться за здоровя та успішну працю лісівників Сколівського держлісгоспу.
 
 
 
                                                                            Прес-служба 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates