ХАКАТОН 2018

Створено: Вівторок, 29 травня 2018
Всеукраїнський молодіжний хакатон «X REALITY HACK 2018» в рамках відзначення 100-річчя позашкільної освіти відбувся 16-18 травня 2018 року у Луцьку. «X REALITY HACK 2018» - конкурс на визначення кращих екологічних проектів, технічних та інженерних рішень. Хакатон – це наукове дослідження дітей, яка покликане продемонструвати практичне його втілення в конкретні ідеї. Він орієнтований на пошук нових ідей та технологій в сфері екології з можливим подальшим впровадженням у господарській діяльності та спрямований на підтримку творчої молоді України. Участь у хакатоні взяло 40 учасників з 16 областей України.
 
Львівську область представляла учениця Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сколівського району, учасниця Труханівського учнівського лісництва - Тарахомин Сніжана. Десятикласниця представила науково-дослідний проект геотуристичного спрямування з прокладеними маршрутами по  Сколівських Бескидах на тему: "Вивчення і дослідження хребта Ключ (Сколівські Бескиди) для геотуристичного використання. Він був схвалений менторами Хакатону і признаний таким, що має економічне майбутнє. Школярка стала фіналістом очного етапу, за що нагороджена дипломом та кубком.
У перший день роботи фестивалю відбувся флеш-моб танцю і пісні в українських вишиванках, огляд експозони та урочисте вручення державних та відомчих нагород представникам закладів позашкільної освіти України. Другий день був присвячений центральній події фестивалю - Всеукраїнському молодіжному хакатону «X REALITY HACK 2018». Крім того, у Центральному парку Луцька проходили численні заходи: квест, майстер-класи, функціонувало містечко майстрів та проводили конкурс-огляд духових оркестрів за усіма напрямками позашкільної освіти. "Хакатонівці" мали можливість відвідати визначні місця Луцька: замок Любарта, зоопарк, еколого-натуралістичний центр, римсько-католицький кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла, музей Дзвонів, будинок з химерами.
Діти отримали не лише неоціненний досвід роботи в команді, але і вміння інтегрувати знання технічного та екологічного напрямку.
 
 
 
Прес-служба лісгоспу.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates