Виробнича нарада з головними спеціалістами лісогосподарських підприємств

Створено: Вівторок, 26 жовтня 2021
 
У приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулася виробнича нарада з головними інженерами та спеціалістами з охорони праці державних лісогосподарських підприємств області.
 
З детальним аналізом використання лісосировинних ресурсів за 9 місяців поточного року виступив, заступник начальника – головний інженер Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Громяк. Було розглянуто,  в розрізі підприємств, питання виконання сортиментної структури, реалізації деревини на торгах, виконання планів переробки деревини, стан будівництва та відновлення лісових доріг, дотримання вимог охорони праці на виробничих підрозділах підприємств. Звернуто увагу головних інженерів окремих підприємств на невиконання показників по освоєнню лісосічного фонду рубок головного користування, процентів виходу лісоматеріалів круглих, сортиментної структури, поставок деревини згідно аукціонних договорів у 3 кварталі 2021 р.  Зобов’язано підприємства, при необхідності, внести зміни у виробничі плани та забезпечити до кінця року в повному обсязі виконання поставлених завдань.
 
 
У презентації головного спеціаліста відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ Василя Степанишина було висвітлено та проаналізовано стан охорони праці на підприємствах лісової галузі України та Львівського ОУЛМГ. Основний акцент зроблено на причинах нещасних випадків, виконанні заходів профілактики виробничого травматизму, запропонованих комісіями спеціального розслідування.
 
 
На нараді обговорено проблемні питання з безпеки праці, зауваги і порушення, які були виявлені під час проведення галузевого контролю з питань охорони праці та під час проведення комплексних перевірок підприємств управління комісіями Держпраці. Заслухано посадових осіб лісогосподарських підприємств щодо вжиття заходів з усунення цих та інших недоліків з метою безпеки на кожному робочому місці та головне – профілактики виробничого травматизму.
 
На нараді головний інженер управління Юрій Громяк закликав присутніх неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів на підприємствах та проводити постійну профілактичну роботу щодо вакцинації працівників, показуючи в цьому особистий приклад.
 
Лейтмотивом виробничої наради стало: безпека праці у лісовому господарстві потребує постійної та  належної уваги і є запорукою успішного виробництва.
 
 
 
 
Відділ лісових ресурсів,
 
машин та технологій
 
Львівського ОУЛМГ

«Зелена країна»: на Львівщині висаджено 936 тис. дерев

Створено: Вівторок, 26 жовтня 2021
 
Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка відбулась нарада з питань виконання Указу Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» з метою реалізації екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» (заплановано за 3 роки  висадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площу лісів збільшити на 1 мільйон гектарів).
На нараді обговорено хід реалізації Програми Президента «Зелена країна» на території державних лісових господарств Львівщини та залісення області на землях інших лісокористувачів восени цього року.
 
 
Участь у робочій нараді взяли начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, в.о. генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» Іван Підгородецький, директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Руслан Гречаник, представники постійних лісокористувачів області та військових лісгоспів.
Львівське ОУЛМГ на виконання доручень Держлісагентства України, протоколу робочої наради Львівської ОДА від 29.07.2021 року провело інвентаризацію земель державних лісогосподарських підприємств, які  можуть бути використані для лісорозведення (створення нових лісів), розробило дорожню карту щодо заліснення виявлених ділянок, обсяги яких відображено у проекті «Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2022 – 2027 роки.   
 
 
 
За результатами інвентаризації виявлено ділянки на території державних лісогосподарських підприємств для лісорозведення площею 1462,4 га, з яких 44,1 га заплановано посадити  на осінь 2021 року. 
Анатолій Дейнека у своєму виступі повідомив, що до реалізації Програми Президента «Зелена країна» активно долучилися всі лісогосподарські підприємства області та інші лісокористувачі. Окрім садіння лісу широко проводяться  заходи з озеленення населених пунктів, територій ОТГ, навчальних закладів та інших соціальних об’єктів.
Станом на сьогодні висаджено 936,531 тис. дерев, на площі 310,2 га, а саме:
- державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ –  680,2 тис. дерев (263 га)
- комунальні лісогосподарські п-ва «Галсільліс» -  220,0 тис. дерев (37.1 га)
- військові лісогосподарські п-ва – 29 тис. дерев (4,0 га);
- представники громадських організацій – 5766 дерев (3,5 га):
- на землях ОТГ (заліснення парків, скверів) – 671 дерево (0,2 га);
- території навчальних та дошкільних закладів – 894 дерева (2,4 га). 
 
 
За результатами робочої наради вирішили:
1. Активізувати роботу щодо виконання Указу Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», зокрема, забезпечити висадку не менше 1 млн. штук дерев підприємствами Львівського ОУЛМГ, та 0,6 млн. дерев іншими лісокористувачами.
2. Зобов’язати усіх постійних лісокористувачів щодо своєчасного подання інформації до Львівського ОУЛМГ.
3. Районним державним адміністраціям забезпечити подання інформації щодо кількості висаджених дерев на землях ОТГ, за виключенням земель постійних лісокористувачів.
4. Усім учасникам акції забезпечити широке висвітлення заходів в рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна».
 

"Зелена країна": на Львівщині висаджено майже 200 тис. дерев

Створено: Вівторок, 05 жовтня 2021
 
01 жовтня стартувала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна». Також на Львівщині активно розпочалась осіння лісокультурна кампанія.
 
Станом на сьогодні, державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ спільно з громадськістю проведено лісовідновлення на площі 60 га.
 
Акція  стартувала в переддень святкування Дня вчителя, і що може бути краще в цей день, як заохочення молодого покоління  до добрих справ, плекання в них дбайливого ставлення до лісів та довкілля.
 
Бібрський лісгосп активно долучився до виконання програми Президента України «Зелена країна». Лісівники, спільно із громадськістю, учнями та заступником міського голови м. Перемишляни Ярославом Мармуляком, напередодні Дня вчителя, провели озеленення Перемишлянської школи-гімназії I-III ст. На території школи було висаджено 150 декоративних дерев та кущів. Також лісівники Бібрського лісгоспу провели озеленення садиби контори лісгоспу та провели доповнення шкілок декоративних дерев та чагарників у Перемишлянському та Свірзькому лісництвах. У перший день акції було висаджено 250 дерев та кущів.
 
 
 
 
 
До Акції долучилися лісівники ДП «Буський лісгосп» та освітянами Бущчини. В рамках Акції на територіях шкільних та дошкільних закладів Буського ОТГ висаджено 160 дерев та кущів ялини звичайної, калини, дуба червоного та інших порід.
 
 
 
 
Працівники ДП «Боринське лісове господарство» заручившись підтримкою працівників НПП «Бойківщина» та РЛП «Надсянський» провели на території Боринського лісництва ввід недостаючих порід на ділянках, де проводились лісогосподарська діяльність -  рубки переформування. Спільними зусиллями було висаджено 1500 штук сіянців головних лісоутворюючих порід: ялиця біла, бук лісовий, клен-явір.
 
 
 
Вихованці учнівського лісництва "Паросток", учні 9-Б класу озеленили територію Бродівського ОЗЗСО I-IIIст. №4. Перед початком заходу начальник відділу лісового господарства ДП "Бродівський лісгосп" Л.Кінаш, провела з учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур. На території школи були посаджені туї.
 
 
 
 
 
Спеціалісти Золочівського лісгоспу спільно з вихователями та директором дитячого садочку провели озеленення дитячого майданчику та території закладу дошкільної освіти у с. Зозулі Золочівського району. Учасники заходу висадили саджанці модрини, дуба, туї і голубої ялини.
 
 
 
01 жовтня працівники ДП «Рава-Руське ЛГ»  створювали ліс у Рава-Руському лісництві, де на площі 1га висадили дуб звичайний із закритою кореневою системою та сосну звичайну.
 
 
 
Спільно із ДП «Самбірське лісове господарство» юні вихованці  Рудківського шкільного лісництва  з керівником, учні старших класів та вчителі Рудківської СЗШ ім. В.Жеребного озеленювали територію рідної школи. Майстер лісу Рудківського лісництва Анатолій Вовк надав допомогу юним лісівникам і передав їм 30 саджанців  декоративних дерев: туї Біоти, ялини колючої, самшиту, гібіскусу, магнолії, калини  та провів з ними майстер-клас з  технології садіння дерев та кущів і розповів про правильний догляд  за ними.
 
 
 
Старт Акції «Створюємо ліси разом» на Старосамбірщині відбувся в с.Страшевичі та с.Біличі, де разом із учнівською молоддю працівники ДП «Старосамбірське ЛМГ» висадили перші деревця та озеленили навчальні заклади.
 
 
 
В урочищі “Панасівка” Коростівського лісництві кв.18 вид. 55,22 на площі 2,1 га проведено посадку лісових культур модрини європейської та ялиці білої. В заході прийняли участь учні шкільного лісництва “Сколівська академічна гімназія” під керівництвом вчителя біології Мельниченко Н.О., головний лісничий Сколівського лісгоспу Дмитрів В.М, лісничий Коростівського лісницва Цап Д.В. та державна лісова охорона лісництва. Для учасників проведено лекцію про роль та значення лісу, майстер-клас садіння лісових культур. В ході створення молодого лісу висаджено 1050 тис.шт. саджанців модрини європейської та ялиці білої.
 
 
 
 
 
 
До проведення Акції долучились НПП "Сколівські Бескиди", Стрийська РДА, Консультативно-дорадча рада реформ, молодіжна рада Стрийщини, Центр просвітництва М.Рея, ТІЦ Стрий, які провели озеленення  і облагородження території у підніжжі поховального пам’ятного знаку на могилі князя Святослава, сина Володимира Великого в урочищі «Святослав» біля міста Сколе на території національного природного парку "Сколівські Бескиди".
 
 
 
 
 
Станом на сьогодні у рамках “Зеленої країни” на території Львівщини висаджено 196 тис. нових молодих дерев.
 
Запрошуємо всіх охочих долучатися до заходів громадської Акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна»!

Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині

Створено: Понеділок, 04 жовтня 2021
Сьогодні, 01 жовтня, на Львівщині стартувала Акція Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» в рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна».
 
 
На засіданні Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства начальник управління Анатолій Дейнека розповів про заходи з реалізації програми Президента «Зелена країна» та акції Держлісагентства України «Створюємо ліси разом», яка триватиме до 30 листопада 2021 року.
 
Члени Громадської ради на чолі з головою Степаном Біласом виявили бажання долучитися до масштабної екоініціативи «Зелена країна» та посадити дерева.
 
 
 
Учасниками проведено озеленення території управління та Лісової школи, яка функціонує при державному підприємстві «Львівське лісове господарство».
 
 
В рамках акції висаджено молоді дерева дольодовикового періоду гінкго дволопатеве та тис ягідний, які символізують велич і могутність лісу та стійкість до кліматичних змін.
 
 
 
 
 
 
 
 
Також висаджено кущі вічнозеленого самшиту та гібіскусу, що стануть окрасою території.
 
 
Зазначимо, що кожен охочий може приєднатися до масштабної екоініціативи «Зелена країна».
 
Плани заходів акції по підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та контакти відповідальних осіб висвітлені на сайтах управління та  державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.
 
 
 
Також, на спеціальному сайті
 
 
кожна людина зможе відслідкувати хід висадки дерев по окремих регіонах.. Для того, щоб взяти особисту участь потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації за посиланням:
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates