Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках — 2019” розпочалась ...

Створено: Понеділок, 18 березня 2019
В рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках — 2019”  під керівництвом працівників відділу лісового господарства ДП”Сколівське лісове господарство” та вчителів Сколівської академічної гімназії ім. Героя Небесної сотні О.Ушневича  Валентина Корягіна  та Наталії Мельниченко  проведено урок знань про ліси, в ході цього спілкування учнів учнівського лісництва було ознайомлено з початком лісокультурної компанії та основними заходами в рамках “Акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”, відзначенню Всесвітнього дня лісу.  
 
Також було проведено майстер-клас із висаджування укорінених живців туї західної різних форм в горщики для подальшого їх вирощування як саджанців із закритою кореневою системою. Учнів було проінформовано про переваги вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. Дані укорінені живці були вирощені їх попередниками, уже учнями старших класів, також членами учнівського лісництва. Учні проявили ініціативу і виявили бажання долучитися до вирощування посадкового матеріалу починаючи із посіву насіння, живцювання, до висаджування сіянців і саджанців в лісі.
До Дня зустрічі птахів дітьми учнівського лісництва було виготовлено 30 шпаківень, які  було розвішано в парках та скверах м.Сколе.
Лісівниками держлісгоспу було проведено аналогічні уроки знань про ліс присвячені Всесвітньому дню лісів та початку акції “Майбутнє лісу в твоїх руках - 2019”  і в інших школах району.
Зустрічі із школярами пройшли цікаво та продуктивно. Такі зустрічі сприяють підвищенню екологічної свідомості, розширенню знань про ліс серед учнівської молоді.
 
 
Весняна лісівнича акція розпочалась , тож запрошуємо всіх бажаючих долучатись до проведення різноманітних заходів. Детальніша інформація на інтернет - сторінці ДП “Сколівське лісове господарство”.
 
 
Провідний інженер з лісових культур Лопушанський Р.І.

Лісівники Львівщини запрошують долучитися до заходів акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019»

Створено: Понеділок, 18 березня 2019
 
У 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня міжнародним Днем лісів. Цього року він проходитиме під загальним гаслом «Ліси та освіта».
Саме з цього дня стартує громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 20 квітня – Дня Довкілля.
Щороку учасниками акції на Львівщині є учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, громадськості, органів влади та засобів масової інформації.
На даний час виявили бажання долучитись до заходів акції члени Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а також працівники компанії «Пепсі кола» та магазину COLUMBIA Львів в рамках співпраці компаній, які сертифіковані за схемою FSC (Лісової Наглядової Ради). Вони планують приєднатись до посадки лісових культур на одному з державних лісогосподарських підприємств області. 
 
 
Усі зацікавлені можуть також прийняти участь у конкурсі-змагання з садіння лісу, що проходитиме на рівні державних лісогосподарських підприємств під девізом «Посади своє дерево», де враховуватиметься якість та час виконання лісокультурних робіт.
Окрему увагу буде приділено проведенню інформаційно-роз’яснювальних та ознайомчо-пізнавальних заходів. Для учнівської молоді проводимуться уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, практичні заняття та різноманітні конкурси. 16 квітня відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв, де команди представлять виставку досягнень учнівських лісництв Львівщини та відбудеться відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства. 
Більш детально з основними заходами акції, часом і місцем проведення, можна ознайомитись у «Орієнтовному плані проведення заходів акції Майбутнє лісу у твоїх руках» підприємствами Львівського ОУЛМГ», який розміщено на сайті обласного управління. Плани заходів акції також висвітлені на сайтах державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.
Щоб долучитися до заходів акції необхідно звернутися безпосередньо до лісгоспу або до обласного управління за телефоном відділу лісового господарства Львівського ОУЛМГ 297-61-21. 
Лісівники Львівщини сподіваються, що проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019», відзначення міжнародного Дня лісів та Дня Довкілля приверне увагу кожного громадянина до спільного завдання – зберегти й примножити природні багатства рідної Землі.
 
 
 
Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Лісівники Львівщини демонструють нові технології у садінні лісу

Створено: Понеділок, 18 березня 2019
 
Делегація лісівників Львівщини приймає участь у ІІ ЕТАПІ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ у м. Луцьк.
 
В рамках роботи з'їзду Товариства лісівників України ДП "Львівський селекційно-насіннєвий центр" Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства демонструє використання сучасних технологій для садіння сіянців деревних і чагарникових порід, вирощених із закритою кореневою системою за технологією BCC.
 
 
 
Роботи виконуються за допомогою посадкових труб, які розроблені фінською фірмою «Pottiputki”, завдяки яким садіння лісових культур проводиться однією людиною, що значно знижує трудоємкість виконання робіт.
 
Садіння сіянців здійснюється садивним матеріалом із закритою кореневою системою на прикладі трьох порід, вирощених в спеціальних контейнерах, а саме: ялиці білої, модрини європейської та псевдотсуги Мензіса.
 
Кожен бажаючий може спробувати посадити ліс за новими технологіями.
 
Окрім цього, державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ представлено різноманіття садивного матеріалу для озеленення.
 
 
 
 
 Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ

Лісовий і мисливський журнал • 1/2019

Створено: П'ятниця, 15 березня 2019

Стаття "Лісовий і мисливський журнал • 1/2019"

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates