відео коментарів народних депутатів:

Створено: Середа, 18 вересня 2019

Лісівники уособлюють єдність українського народу,

- нардеп Ольга Василевська-Смаглюк

 

Потрібні комплексні та виважені рішення для лісової галузі,

- нардеп Валерій Давиденко

 

 

Народні депутати України про лісову галузь

 

 

 

Петро Лакида представив законопроект про Національну лісову політику (ВІДЕО)

Створено: Середа, 18 вересня 2019
11 вересня відбувся круглий стіл у Національному університеті біоресурсів та природокористування на тему «Лісова політика України: першочергові завдання».
 
«На чому базується проект Національної лісової політики, розроблений науковцями? На концепції сталого розвитку, на засадах зеленої економіки. Вона враховує європейські екологічні пріоритети, стратегічні пріоритети щодо захисту клімату в рамках глобальної екологічної угоди. Проект складається із 7 основних розділів, але основне – держава повинна керувати лісами незалежно від форм власності. Згідно з концепцією, стале ведення лісового господарства повинно бути наближене до природи лісівництва і держава повинна це забезпечувати. Але дуже хотілося, щоб та частка комунальних лісів також регулювалася територіальними громадами. А передавати державні ліси, особливо малолітні, які в країні становлять 15,9%, у будь-яку власність є недоцільним. Між тим, Україна має всі можливості і для цього є потужності для створення нових лісів. За оцінками фахівців, ми в змозі створити 3–3,5 млн га нових лісів. Для цього потрібна політична воля і землі під залісення», - директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП, доктор с/г наук, професор, академік Лісівничої академії наук Петро Лакида представив законопроект про Національну лісову політику.
 
Дивіться відео ТУТ.
 
Текст законопроекту: https://bit.ly/2lKeKYg

Реформування, фінансування, інвентаризація, ринок деревини: про що говорив Володимир Бондар на круглому столі «Лісова політика України: першочергові завдання»

Створено: Середа, 18 вересня 2019
Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час круглого столу у Національному університеті біоресурсів та природокористування на тему «Лісова політика України: першочергові завдання» (11.09.2019) розповів про:
 
- необхідність прийняття закону про Національну лісову політику, необхідні кроки в управлінській реформі та унормування статусу державної лісової охорони. Дивіться відео ТУТ
 
- необхідність бюджетного фінансування та створення Фонду розвитку лісового господарства. Дивіться відео ТУТ
 
- ринок деревини та мораторій. Дивіться відео ТУТ
 
- національну лісову інвентаризацію. Дивіться відео ТУТ

Підсумки роботи по лісозаготівлі за 8 місяців 2019 року.

Створено: П'ятниця, 13 вересня 2019
Ліси України є одним із найважливіших сировинних ресурсів держави, що  забезпечую динамічний розвиток деревообробної промисловості, будівництва та потреби населення.
 
 
За вісім місяців 2019 року державними лісогосподарськими підприємствами області заготовлено від всіх видів рубок 558,4 тис. кбм. деревини, в. т. ч. від рубок головного користування 317,6 тис. кбм.
 
Із загального обсягу заготівлі на внутрішній ринок поставлено  440,2 тис кбм. деревини,  що на 38,3 тис. кбм. менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року і обумовлено  зниженням  попиту на лісопрдукцію, про що свідчать останні біржові  торги.
 
                                                                                                                                                            Відділ лісових ресурсів, машин
 
та технологій Львівського ОУЛМГ
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates