Шановні громадяни!

Створено: П'ятниця, 07 серпня 2020
 
У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю на найближчі вихідні дні опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах, Львівське обласне управління звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.
 
Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.
 
Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню.

До уваги мисливців області!

Створено: П'ятниця, 07 серпня 2020
У другу суботу серпня (08.08.2020р., з 18.00 години) у Львівській області розпочинається полювання на мисливські види птахів.
 
 
Полювання – це один з активних видів дозвілля, який триває один сезон. Майже рік мисливці живуть в очікуванні відкриття полювання на пернатих, або як кажуть в побуті «полювання на качок». Серпневе відкриття полювання вважається святом для всіх мисливців, а в багатьох випадках для цілих мисливських сімей та їхніх рідних і близьких тому, що власне це полювання є наймасовішим і найбільш популярним та доступним для мисливського загалу.
 
 У зв’язку з відкриттям сезону полювання нагадуємо мисливцям, які документи дають право на полювання:
 
- посвідчення мисливця;
 
- контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання на мисливський сезон;
 
- дозвіл на добування мисливських видів птахів (відстрільна картка);
 
- чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
 
- паспорт на собак мисливських порід, у разі їх використання на полюванні.
 
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
 
Мисливцям, які бажають полювати, необхідно звертатися безпосередньо до користувачів мисливських угідь, які будуть реалізовувати відстрілочні карточки.
 
Просимо дотримуватись правил безпеки при проведенні полювання, пожежної безпеки і поводження з мисливською зброєю.
 
 Ні пуху! Ні пера!
 
     Відділ охорони, захисту лісу та
 
    мисливського господарства  Львівського ОУЛМГ
 

«Перший Західний»: на Львівщині вирощують ліс за сучасними технологіями (Відео)

Створено: Четвер, 06 серпня 2020
ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ розповідає про робочу поїздку голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича у державне підприємство "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр", який застосовує сучасні технології в лісовому насінництві та вирощуванні садивного матеріалу.
Детальніше дивіться  на 05:30 хвилині
 
 
 

На Львівщині відбулась робоча зустріч щодо стану та перспектив ведення лісового господарства в області

Створено: Середа, 05 серпня 2020
Відбулась зустріч голови Державного агентства лісових ресурсів України  Василя Кузьовича з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицькиим та головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним.
 
 
В рамках зустрічі обговорено питання стану та перспектив ведення лісового господарства в області.
 
На виконання обласної цільової програми «Ліси Львівщини» щорічно з обласного бюджету виділяються кошти на забезпечення лісовідновних робіт та будівництва сучасного лісорозсадницького комплексу із вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою, лісові екологічні програми. 
 
За період дії програми з 2017 року на ці потреби виділено 50 млн.грн.
 
На часі важливим питанням є дофінансування завершення робіт зі створення першого в Україні сучасного розсадницького комплексу. Після повноцінного введення в експлуатацію та виходу на проектні потужності з вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» зможе вирощувати близько 3,5 млн шт. садивного матеріалу основних лісоутворюючих порід та забезпечувати високоякісним садивним матеріалом лісогосподарські підприємства Львівської області та інші регіони України.
 
Значна робота проведена Львівським ОУЛМГ за підтримки Львівської обласної державної адміністрації щодо запобігання та попередження незаконних рубок в лісах області.
 
 Під час зустрічі також акцентовано увагу на необхідності розвитку деревообробної галузі та подальшої відкритості роботи лісових господарств перед суспільством.
 
 
 
 
Прес-служба Львівського ОУЛМГ
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates