РОЗПОЧАТО СТВОРЕННЯ ДЕНДРОЛОГІЧНОГО САДУ

Створено: Четвер, 15 листопада 2018
  13 листопада 2018 року лісівниками Сколівського держлісгоспу на садибі Труханівського лісництва  за  участю учнів Труханівської ЗОШ 1-111 ст. провели посадку дерев та кущів із різних кліматичних зон земної кулі , які можуть вільно зростати на відкритому грунті нашої місцевості.
 
  Новозбудована контора лісництва в сучасному архітектурному стилі знаходиться по дорозі на “ Скелі Довбуша” і  десятки туристів в день проходять повз неї і милуються красою цього краю. Практичні заняття та уроки на природі проводять школярі учнівського лісництва. Тому маючи вільну ділянку площею 0,5 га було вирішено закласти арборетум – дендрологічний сад  з метою збереження і вивчення різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для ефективного наукового , культурного, рекреаційного та іншого використання.
   Посадку  22 видів  рослин проводили біогрупами  загальною кількістю 88 штук. 
До речі , саджанці були вирощені у  розсадниках держлісгоспу із насіння зібраного в дендропарках Львівщини , а окремі види у своїх лісових масивах.
  До сосни звичайної , яка в нас розмножується самосівом  добавили біогрупи із сосни кедрової корейської , чорної , жорсткої , Веймутової. Аналогічно до ялини європейської підсадили ялину колючу (сріблясту) та канадську.
 Поряд з горіхом грецьким (волоським) розмістили горіх чорний з ліщиною ведмежою , каштани кінський та їстивний.
 Між деревами першої величини посадили цвітучі кущі форзиції , магнолії, гібіскуса, а також самшиту, ялівця та інших.
 
 
 Найбільшим зацікавленням відрізнялися учні учнівського лісництва, які уже посадили сотні дерев у звичайні лісові культури але такого асортименту вони ще не мали. Їх цікавила батьківщина висаджених саджанців,  їхніми особливостями, деревиною та віком плодоношення і стиглості. Головний лісничий Василь Дмитрів разом із вчителем біології Ольгою Хомин не встигали відповідати на питання .
 
  Долучилися до благородної справи всі лісівники Труханівського лісництва ,  а бухгалтерка Оксана Данилів вклала свій час та здобуті знання в проект даного  парку, який учора розпочав свою історію.
 
 
                                                                                Прес-служба 
                                                                    ДП “Сколівське лісове господарство”

ВІДРЕМОНТОВАНО МІСТ

Створено: Четвер, 15 листопада 2018
   Цього тижня у верхньому кінці  села Орів   ДП “Сколівське лісове господарство” провело ремонт автомобільного моста протяжністю 12 метрів. 
   Ще в 70 – ті роки власними силами “Бориславнафтогаз” облаштував переїзд через  річку до більше ніж двох десятків  житлових будинків. І так склалося що на сьогодні він став не придатний не тільки для проїзду автомобілів , але й небезпечний для дітей і людей похилого віку. За швидку медичну допомогу чи підвезення товару та кормів  для  підсобного господарства і мови не було.
 
 
 На прохання Орівської сільської ради та інших не байдужих жителів із-за відсутності коштів в місцевому бюджеті лісівники Орівського лісництва -  лісничий Роман Мільчаковський взялися допомогти громаді. Використовуючи автомобільний кран та екскаватор було демонтовано , а потім по новому встановлено металічну конструкцію моста. Для настилу проїзджої частини було використано 11,5 кубічних метрів пиломатеріалів які було безкоштовно виділено Сколівським держлісгоспом.
 Та більше – працівники державної лісової охорони та єгерської служби Орівського лісництва самі й виконали будівельні роботи. 
 
 
 Безмежно вдячні були орівчани за таку справу директору Остапу Бойко , а голова церковного комітету Мирослав Болюк , який там проживає , запевнив що вся церковна громада помолиться за здоровя та успішну працю лісівників Сколівського держлісгоспу.
 
 
 
                                                                            Прес-служба 

Обговорення вимог учасників Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня 2018 року

Створено: Четвер, 15 листопада 2018
 
На виконання доручення  Віце-прем’єр-міністра України П.В.Розенка з представниками профспілкової делегації щодо обговорення вимог учасників Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня 2018 року  12 листопада 2018 року відбулась зустріч голови Профспілки працівників лісового господарства України Кривов’язого С.Й. та головного спеціаліста ЦК Профспілки Макогончук Л.І. з заступником директора департаменту фінансів промисловості-начальником управління фінансів агропромислового комплексу Мінфіну Троян  О.І. та начальником відділу сільського, лісового та рибного господарства Березою Т.Д. в присутності представника ФПУ по питанню забезпечення фінансування лісового господарства. 
 
Під час зустрічі  голова Профспілки акцентував увагу на проблемних питаннях, що склалися в лісогосподарській галузі протягом останніх трьох років. 
В свою чергу Олександра Іванівна поінформувала, що Мінфіном разом з Мінагрополітики та Держлісагентством підготовлено проекти законів по створенню Лісового фонду, які планується розглянути одночасно з Проектом Закону України про Державний бюджет України на 2019 рік. 
Створення державного лісового фонду дасть можливість передбачити у Державному бюджеті на 2019 рік видатки спеціального фонду для забезпечення потреб на здійснення лісогосподарських заходів за КПКВК 2805060 «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді» на Півдні та Сході країни.  Олександра Троян запевнила про високу вірогідність створення такого фонду.   
 
ПРЕССЛУЖБА ПРОФСПІЛКИ «УКРПРОФЛІС»

Результати аукціонних торгів четвертого кварталу 2018 р.

Створено: Вівторок, 13 листопада 2018
9 листопада 2018 р. на ТБ «ТСБ «Галконтракт» відбулись додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі четвертого кварталу 2018 р.
 
Торги відбувались у дві сесії: електронні торги та «торги з голосу».
На електронні торги лісовими господарствами було виставлено 6985 м3 необробленої деревини, в т. ч. дрова хвойних порід – 2250 м3, дрова твердолистяних порід – 4450 м3. Участь у торгах прийняло чотири фірми, які придбали 2250 м3 сировини, або 32,2% від виставленого обсягу.
На «торги з голосу» виставлялось 3555 м3 лісопродукції, в т. ч. 1760 м3 – пиловника дубового, 470 м3 – пиловника букового. У торгах прийняло участь 16 підприємств, які придбали 1400 м3 необроленої деревини, або 39,4 %. На превеликий жаль, не було реалізованого жодного кубометра пиловника дубового. Усі потенційні учасники відмовились від придбання, мотивуючи високими цінами на даний сортимент. Стартові ціни на пиловник дубовий були ті ж самі, що і на основних торгах четвертого кварталу. Лісові господарства на основних торгах реалізували 88,2 % виставленого обсягу пиловника дуба.
Усі результати аукціонних торгів у розрізі лісогосподарських підприємств та сортиментів представлені у таблицях.
 
 
 
 
Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates