Нагороджено кращі учнівські лісництва у обласному конкурсі «Збережемо ліси Львівщини для нащадків»

Створено: П'ятниця, 15 грудня 2017

Сьогодні, 14 грудня 2017 року в приміщенні актового залу Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації відбулося нагородження переможців та учасників обласного огляду-конкурсу учнівських лісництв «Збережемо ліси Львівщини для нащадків».

Конкурс проходив за фінансової підтримки обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської обласної ради, з метою залучення учнівської молоді Львівщини до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, підвищення ефективності та якості роботи учнівських лісництв в області. 

 
 

З вітальним словом до учасників конкурсів виступили: перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Целень Я.П., начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Сенюк А.І., генеральний директор Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Галсільліс" Мельник В.М., директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного еколого-натуралістичного центру» Кийко А.О., завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Національного лісотехнічного університету України України, доктор сільськогосподарських наук Осадчук Л.С.

Участь у огляді - конкурсі взяли тридцять учнівських лісництв загальноосвітніх, об’єднаних територіальних громад та позашкільних навчальних закладів області. Конкурсні матеріали містили: проекти, звіти, описи, фото-відеопрезентації досягнень роботи учнівських лісництв.

 
 

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці, які були нагороджені грамотами КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та цінними подарунками, придбаними за фінансової підтримки обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської обласної ради:

І місце

• учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

 
 

ІІ місце

• учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14;

• учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
 

ІІІ місце

• учнівське лісництво Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;

• учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Андрія Костирки Перемишлянського району;

• учнівське лісництво Білокамінського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Золочівського району;

• учнівське лісництво Тухольківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ – ДНЗ» ступенів Сколівського району.

 
 
 

Керівників шкільних лісництв, які перемогли в конкурсі, відзначено подяками КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та грамотами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за якісну роботу в обласному огляді-конкурсі учнівських лісництв «Збережемо ліси Львівщини для нащадків».

Всім учнівським лісництвам, які приймали участь в конкурсі, передано обладнання, літературу, форми, придбані за фінансової підтримки обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської обласної ради, для стимулювання роботи та покращення матеріально-технічної бази учнівських лісництв.

У рамках заходу перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ, голова Львівської обласної організації Товариства лісівників України Целень Я.П. оголосив постанову Президії Всеукраїнської ради Товариства лісівників України від 11.09.2017 №17 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу 2017 року на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами», відповідно до якої за підсумками конкурсу відбулось нагородження переможців з Львівської області грамотами та грошовими винагородами:

 

- Левицького Віталія, учня Підкамінського навчально-реабілітаційного центру Львівської області за малюнок «Весняний ліс» (1000грн.).

- Чавага Ангеліну, ученицю Підкамінського навчально-реабілітаційного центру Львівської області за твір «Бережи навколишнє середовища» (2000грн.).

На завершення, для всіх присутніх виступила Хомин О.В., вчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району з презентацією про досягнення учнівського лісництва Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, яке вибороло ІІІ місце на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, який проходив у вересні 2017 року в Житомирській області.

 
Прес-служба Сколе ЛГ

Ялинкова компанія 2017р.

Створено: Вівторок, 05 грудня 2017

 

Змагання вальників лісу Львівського обласного управління (2017)

Створено: П'ятниця, 14 липня 2017
  Не так давно, а саме 17 червня, вирували пристрасті на змаганнях вальників лісу Сколівського лісгоспу, а 30 червня команда нашого підприємства, у складі Ільницького І. Й., Рибака В. В., на чолі з головним інженером Цюциком В. Є. відправилася здобувати перемогу на змаганнях вальників лісу Львівського обласного управління.
 
 
   Змагання проходили на теренах Рава-Рукського лісового господарства і в них брали участь 16 команд  управління.  Надзвичайно гостра боротьба точилася в п'яти номінаціях: точне звалювання дерева, відокремлення гілок, встановлення другого ланцюга, розкряжування комбінованим різом, точне пиляння.
  Про гостроту боротьби говоритть той факт, що в підсумковій таблиці результатів відставання між учасниками в кількості набраних очок було мінімальним.
 
 
   Чудово справилися з своїми завданнями наші учасники, які здобули перемогу як серед учасників віком більше 21 року, Ільницький І. Й., так і серед учасників віком до 21 року, Рибак В. В.
 
 
                                             ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!!!!!

Змагання вальників лісу Сколівського ЛГ

Створено: П'ятниця, 30 червня 2017
  Професія вальника лісу є однією з головних професій у лісгоспі. В зв'язку із переходом підприємств галузі на вибірковий спосіб рубань, кваліфікація вальника лісу набуває значної важності. Так, на підготовленій ділянці в кв.6 вид.7 Довжківського лісництва 17 червня 2017 року відбулись змагання вальників лісу в ДП “Сколівське лісове господарство”.
 
 Хвилювались учасники та організатори змагань, адже добрий результат хотілось отримати від усіх представників лісництв , а їх було 11 чоловік.  Змагання поділялись на п'ять етапів.
 
 
- перший етап                  - звалювання дерев з точним приземленням;
- другий етап                   -  монтаж нового ланцюга;
- третій етап                     - комбіноване та точне розкряжування ;
- четвертий етап              - обрізання сучків;
- п'ятий етап                    -  точний різ.
 
 
  Опісля змагань було обговорено помилки при виконанні завдань та визначенні переможці.
 
      Перше місце      -   Рибак В.В.      -  майстер лісу Дубинського лісництва;
      Друге місце        -   Попович Д.В.  -  майстер лісу Труханівського лісництва;
      Третє місце        -   Буряник С.В.   -  звалювальник VІ розряду  Довжківського лісництва.
 
 
   Переможці та учасники змагань були нагороджені цінними подарунками від представника фірми “Штіль” В.Станковський та грошовими преміями.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates