21 березня в Україні стартує акція Держлісагентства "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Створено: Середа, 14 березня 2018
 
 
  З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.
 
  Варто зазначити, що Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Щороку він проходить під різними галсами. У 2018 році він відбуватиметься під гаслом «Ліси та населені пункти».
 
 В Україні ж фактично це означає початок лісокультурної кампанії. Державні лісогосподарські підприємства розпочинають відтворювати лісові насадження на минулорічних зрубах та створювати нові ліси*.
 
  Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар закликав всіх охочих долучитися до акції та протягом місяця висаджувати ліс разом з лісівниками.
 
  «Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі», - підкреслив Володимир Бондар.
 
  Також під час акції буде приділена увага до проведення ознайомчих та пізнавальних заходів (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо).  
 
 «Ми закликаємо, щоб до нашої акції з посадки лісу долучалися родинами. Проводитимуться дні лісу для малюків та учнів молодших класів, озеленення територій будинків-інтернатів спільно з вихованцями закладу, екскурсії до лісу. Тож, відтворимо ліси разом!», - наголосив заступник Голови Держлісагентства.
 
  Зазначимо, що у 2017 році в акції взяли участь майже 30 тис. громадян, що стало своєрідним рекордом. Сподіваємося, що цього року разом ми зможемо побити цей рекорд.
 
* Залежно від погодних умов строки проведення головного заходу Акції в окремих регіонах можуть бути змінені.

Місячник озеленення, прибирання, благоустрою і День довкілля та акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” - стартує!

Створено: Вівторок, 13 березня 2018
  Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення та збереження лісів навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” та  відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів” №855/98 та розпорядження Львівської ОДА №191/05/18 від05.03.2018 р., розпорядження Сколівської РДА  №55 від 07.03.2018 року проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрію та День довкілля. День довкілля проводиться 24.03.2018 року, як всеукраїнська толока для покращення стану довкілля, озеленення, благоустрію населених пунктів, очищенню водних джерел,  поширенню екологічних знань і т.д. 
 
  Відповідно до  Положення про проведення щорічної акції Державного агенства лісових ресурсів України повідомляємо, що у 2018 році Акція починається 21 березня у Міжнародний день лісів.
 Лісівники ДП”Сколівське лісове господарство”завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках місячника благоустрою та акції. Протягом місяця  ми будемо проводити заходи з весняної посадки лісу із залученням учнівської молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також всіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів. Крім головного заходу акції — посадки дерев та кущів, озеленення різних об”єктів заплановано проведення широкої роз”яснювальної роботи серед молоді, щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. В рамках проведення “Акції...” планується заліснити 2,4 га площ, що вийшли із-під суцільних  рубок 2017 року, при цьому буде висаджено близько 11 тис.шт. сіянців основних лісоутворюючих порід. Планується проведення доповнення лісових культур на площі 1,5 га, введення недостаючих порід на площі 2,3 га.  Також буде проведено майстер-клас із зеленого живцювання із учнями шкільних лісництв Сколівської академічної гімназії, Труханівської та Орівської ЗОШ. Уже виявили бажання прийняти участь в “Акції...” учні шкільних лісництв Сколівської академічної гімназії, Труханівської та Орівської ЗОШ, працівники апарату лісгоспу, місцеві органи самоврядування, журналісти та колектив симфонічного оркестру Львівської філармонії “Іншо Львів” та ін.
  Отже, не будьте байдужими до створення нових лісових насаджень нашого славного Карпатського краю.
 
Контактні телефони : 03251-2-19-29,  050-370-59-76
  Заходи в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою висвітлені на сайті підприємства в розділі “Комунікація із громадськістю”, а заходи по “Акції...” висвітлені  на сайті підприємства в розділі “Механізм громадського контролю”, (проведення лісовідновлювальних робіт).
 
 
Прес-служба лісгоспу

ПРИЙНЯТО НОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Створено: Вівторок, 06 березня 2018
  Напередодні відбулась конференція трудового колективу ДП “ Сколівське лісове господарство” на якій розглянули хід виконання умов колективного договору між адміністрацією підприємства  та профспілкою за попередній період. Головними умовами Колективного договору є правові положення, що доповнюють чинне законодавство з урахуванням умов і можливостей держлісгоспу, які надають додаткові соціальні гарантії, пільги та компенсації членам трудового колективу. Були заслухані звіти директора Бойка О.З. та голови профспілкового комітету Гульчевського В.Б.
 
  Одним із актуальних питань є  підвищення заробітної плати. За 2017 рік середньомісячна зарплата на підприємстві складала  6980 гривень.  За своєчасне та якісне виконання робіт, підвищення ефективності виробництва, недопущення простоїв проводилось преміювання працівників до 40% від основної заробітної плати, а також виплачувалась винагорода за вислугу років на загальну суму 3,2 млн. гривень. 
     Працівники, у яких склалося важке матеріальне становище та з метою проведення повноцінного відпочинку і оздоровлення, в 2017 році отримали грошові допомоги на загальну суму 460,5 тис. гривень.
       Всім  штатним працівникам держлісгоспу та пенсіонерам виділялась паливна норма у кількості 1872 м3 за 50% від ціни дров паливних.
 
 
       В новий Колективний договір внесено ряд змін та доповнень , а саме:
- при виході у чергову  відпустку всім штатним  працівникам виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі 50% посадового окладу або тарифної ставки;
- надавати додаткову оплачувану відпустку  3 дні при народженні дитини, весілля, похорону;
- при отриманні паливної норми виділяти автомашину для завезення дров за 50% вартості автопослуг на віддаль не більше 20 км;
- для штатних працівників виділяти на будівництво житла будівельний ліс по ціні 50% вартості ділової деревини на верхньому складі.
 Сподіваємось, Колективний договір буде спрямований на збереження попередніх напрацювань та подальший розвиток тих засад, що традиційно забезпечують захист соціально - економічних інтересів членів трудового колективу держлісгоспу. 
 
 
 
 
                                                                                               Прес-служба
                                                                               ДП “Сколівського лісгоспу”

Увага! Конкурс малюнків "Ліси поруч з нами - 2018"

Створено: П'ятниця, 02 березня 2018
 
 
З нагоди Міжнародного дня лісу Національне представництво FSC в Україні оголошує конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018». Запрошуємо школярів зі всієї України взяти участь в конкурсі.
 
Мета конкурсу: Формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого ставлення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.
 
Умови конкурсу: конкурсні роботи повинні відображати необхідність відповідального ведення лісового господарства, турботливого ставлення до лісів і переходу до сталого споживання.
 
На конкурс подають малюнки у довільній живописній формі, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю, також допускаються роботи, виконані в графічних редакторах.
 
До роботи має додаватися наступна інформація:
 
• назва роботи;
 
• прізвище, ім’я, по батькові та дата народження автора;
 
• місце проживання (повна адреса) автора, контактний телефон, електронна адреса (при наявності);
 
• назва навчального закладу;
 
У разі відсутності всієї вказаної інформації робота може бути не прийнята до участі в конкурсі.
 
Переможців конкурсу обиратиме жюрі. Імена переможців буде оголошено на сайті та сторінці Facebook у квітні 2018 року. Буде обрано три переможця, які отримають стильні навушники бренду «Marley», корпус яких містить дерев'яні деталі з FSC-сертифікованої деревини.
 
1 місце – навушники The House of Marley Liberate Saddle
 
2 місце - навушники The House of Marley Zion Midnight
 
3 місце – навушники The House of Marley Smile Jamaica
 
Цього року ми запроваджуємо нову номінацію «Глядацькі симпатії» та проведемо додаткове голосування в мережі Facebook. Усі роботи конкурсантів будуть розміщені на сторінці FSC Ukraine (https://www.facebook.com/FSC.Ukraine/) і автор малюнка, що отримає найбільшу кількість лайків, отримає навушники The House of Marley Smile Jamaica*.
 
Роботи приймаються до 21 березня 2018 року, їх необхідно надіслати за адресою: 03041, м. Київ, вул. Генерала Родимцева 19, корпус 1, оф. 116, Національне представництво FSC в Україні ( з поміткою конкурс малюнку «Ліси поруч з нами»).
 
Роботи не повертаються. Наданням роботи на Конкурс малюнків автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані Національним представництвом FSC в Україні на власний розсуд.
 
*Організатори лишають за собою право не прийняти до участі в голосуванні роботи в разі виникнення підозр про нечесність голосування (накруток) та інших технічних маніпуляцій. 
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates