ПРИЙНЯТО НОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Створено: Вівторок, 06 березня 2018
  Напередодні відбулась конференція трудового колективу ДП “ Сколівське лісове господарство” на якій розглянули хід виконання умов колективного договору між адміністрацією підприємства  та профспілкою за попередній період. Головними умовами Колективного договору є правові положення, що доповнюють чинне законодавство з урахуванням умов і можливостей держлісгоспу, які надають додаткові соціальні гарантії, пільги та компенсації членам трудового колективу. Були заслухані звіти директора Бойка О.З. та голови профспілкового комітету Гульчевського В.Б.
 
  Одним із актуальних питань є  підвищення заробітної плати. За 2017 рік середньомісячна зарплата на підприємстві складала  6980 гривень.  За своєчасне та якісне виконання робіт, підвищення ефективності виробництва, недопущення простоїв проводилось преміювання працівників до 40% від основної заробітної плати, а також виплачувалась винагорода за вислугу років на загальну суму 3,2 млн. гривень. 
     Працівники, у яких склалося важке матеріальне становище та з метою проведення повноцінного відпочинку і оздоровлення, в 2017 році отримали грошові допомоги на загальну суму 460,5 тис. гривень.
       Всім  штатним працівникам держлісгоспу та пенсіонерам виділялась паливна норма у кількості 1872 м3 за 50% від ціни дров паливних.
 
 
       В новий Колективний договір внесено ряд змін та доповнень , а саме:
- при виході у чергову  відпустку всім штатним  працівникам виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі 50% посадового окладу або тарифної ставки;
- надавати додаткову оплачувану відпустку  3 дні при народженні дитини, весілля, похорону;
- при отриманні паливної норми виділяти автомашину для завезення дров за 50% вартості автопослуг на віддаль не більше 20 км;
- для штатних працівників виділяти на будівництво житла будівельний ліс по ціні 50% вартості ділової деревини на верхньому складі.
 Сподіваємось, Колективний договір буде спрямований на збереження попередніх напрацювань та подальший розвиток тих засад, що традиційно забезпечують захист соціально - економічних інтересів членів трудового колективу держлісгоспу. 
 
 
 
 
                                                                                               Прес-служба
                                                                               ДП “Сколівського лісгоспу”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates