Проведення лісовідновлювальних робіт

Створено: Четвер, 21 січня 2016
 
 
 
 
 
 
Підготовка до лісовідновлювальних робіт в 2016 році
Згідно осінньої інвентаризації державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в лісових розсадниках вирощено більше 12 млн. стандартних сіянців головних лісоутворюючих порід.
В шкільних відділеннях розсадників вирощено понад 300 тис. шт. декоративних саджанців хвойних, листяних та чагарникових порід, з них стандартних для реалізації – 259 тис. шт. 
Крім цього слід відзначити те, що восени 2015 року проведено підготовку ґрунту під лісові культури 2016 року на площі понад 270 га.
На даний час завершуються роботи по складанню проектів лісових культур та природного поновлення на 2016 рік, а також проводяться роботи по доочистці лісосік.
Всього на 2016 рік обсяги лісовідновлення заплановані на площі близько 2700 га, з них 1300 га садіння лісових культур та 1400 га природне відновлення.
Для розгляду проектів створення лісових насаджень та їх рецензування в першій половині лютого 2016 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства буде проведено засідання Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ. До складу Лісокультурної ради входять науковці національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М. та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та спеціалісти управління. 
Після рецензування лісокультурною Радою проектів лісових культур та природного поновлення і внесенням необхідних поправок, відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року № 18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates