Результати додаткових аукціонних торгів за перший квартал 2020 року.

Створено: Середа, 05 лютого 2020
30 січня 2020 року відбулись додаткові аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 року. Як повідомлялось, торги проходили у дві сесії: електронні торги та торги «з голосу».
 
 
На електронні торги лісогосподарськими підприємствами було виставлено 50,6 тис. кбм лісоматеріалів, з яких продано лише 2,5 тис. кбм (5,0 % від виставленого обсягу). У торгах прийняло участь 10 покупців.
 
На превеликий жаль, в аукціонних торгах не беруть участь великі споживачі необробленої деревини – виробники плит ДСП, МДФ та ОSВ і виробники фанери клеєної. Із виставлених для реалізації 47,3 тис. кбм дровяної деревини для промислового виробництва реалізовано 1,2 тис. кбм (2,5 %).
 
На «торги з голосу» нашими підприємствами виставлялось 23,6 тис. кбм лісоматеріалів, з яких було реалізовано 5,7 тис. кбм (24,2 % від виставленого обсягу). У торгах приймало участь 41 учасник.
 
Як і передбачалось, найбільшим попитом користуються лісоматеріали  круглі дуба звичайного  (реалізовано 83,7 % від виставленого обсягу), дуба червоного – 85,2 %. Лісоматеріали інших порід продались дуже мало.
 
Результати торгів в розрізі сортиментів та лісогосподарських підприємств представлені у таблицях.
 
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року №1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини» починаючи з лютого місяця цього року уся необроблена деревина продаватиметься усіма постійними лісокористувачами виключно на електронних торгах.
 
Запрошуємо усіх переробників деревини приймати участь в додаткових аукціонних торгах. Про дату проведення торгів буде повідомлено додатково.
 
Читайте наші новини.
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                      
 
 
 
Відділ лісових ресурсів, машин
 
та технологій Львівського ОУЛМГ
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates