Рух справ про лісопорушення

Створено: Неділя, 02 лютого 2020
 
 
РОБОТА РЕЙДОВОЇ БРИГАДИ ДП “СКОЛІВСЬКЕ ЛГ” В 2017  РОЦІ!!!!
 
  Протягом 2017 року, в Державному підприємстві “Сколівське лісове господаство” функціонувала та проводила роботу по охороні Державного лісового фонду підприємства,  рейдова бригада в складі 5 працівників державної лісової охорони.
В ході проведеної роботи, рейдовою бригадою було проведено 68 рейдів, виявлено та складено 8 протоколів про порушення ст.65 (Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка), сума адміністративного штрафу склала 680 грн, шкода завдана в наслідок правопорушення становила 14,5 тис.грн., та  1 протокол про порушення ст.85 (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу) — сума штрафу — 102 грн.
    Наслідком проведеної рейдової та профілактичної роботи, в пожежонебезпечний період з 01.04. по 01.11.2017 року, було не допущено та попереджено  факти лісових пожеж та підпалів, складено 3 протоколи про порушення ст.77 (Порушення вимог пожежної безпеки в лісах України) — сума адміністративного штрафу склала 255 грн.
  Нараховані збитки,  завдані в наслідок скоєння правопорушення, та накладені адніністративні штрафи, були добровільно сплачені правопорушниками. 
 
 
 
 
Провідний інженер
з охорони та захисту лісу                                                 Гульчевський В.
 
 
 
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates