РОЗПОЧАТО СТВОРЕННЯ ДЕНДРОЛОГІЧНОГО САДУ

Створено: Четвер, 15 листопада 2018
  13 листопада 2018 року лісівниками Сколівського держлісгоспу на садибі Труханівського лісництва  за  участю учнів Труханівської ЗОШ 1-111 ст. провели посадку дерев та кущів із різних кліматичних зон земної кулі , які можуть вільно зростати на відкритому грунті нашої місцевості.
 
  Новозбудована контора лісництва в сучасному архітектурному стилі знаходиться по дорозі на “ Скелі Довбуша” і  десятки туристів в день проходять повз неї і милуються красою цього краю. Практичні заняття та уроки на природі проводять школярі учнівського лісництва. Тому маючи вільну ділянку площею 0,5 га було вирішено закласти арборетум – дендрологічний сад  з метою збереження і вивчення різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для ефективного наукового , культурного, рекреаційного та іншого використання.
   Посадку  22 видів  рослин проводили біогрупами  загальною кількістю 88 штук. 
До речі , саджанці були вирощені у  розсадниках держлісгоспу із насіння зібраного в дендропарках Львівщини , а окремі види у своїх лісових масивах.
  До сосни звичайної , яка в нас розмножується самосівом  добавили біогрупи із сосни кедрової корейської , чорної , жорсткої , Веймутової. Аналогічно до ялини європейської підсадили ялину колючу (сріблясту) та канадську.
 Поряд з горіхом грецьким (волоським) розмістили горіх чорний з ліщиною ведмежою , каштани кінський та їстивний.
 Між деревами першої величини посадили цвітучі кущі форзиції , магнолії, гібіскуса, а також самшиту, ялівця та інших.
 
 
 Найбільшим зацікавленням відрізнялися учні учнівського лісництва, які уже посадили сотні дерев у звичайні лісові культури але такого асортименту вони ще не мали. Їх цікавила батьківщина висаджених саджанців,  їхніми особливостями, деревиною та віком плодоношення і стиглості. Головний лісничий Василь Дмитрів разом із вчителем біології Ольгою Хомин не встигали відповідати на питання .
 
  Долучилися до благородної справи всі лісівники Труханівського лісництва ,  а бухгалтерка Оксана Данилів вклала свій час та здобуті знання в проект даного  парку, який учора розпочав свою історію.
 
 
                                                                                Прес-служба 
                                                                    ДП “Сколівське лісове господарство”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates