Першочергові літні турботи лісівників ДП”Сколівське лісове господарство”

Створено: Четвер, 27 серпня 2020
Протягом весняного періоду лісівниками лісгоспу було створено 43 га лісових культур та залишено під природне заліснення 45 га ділянок, де є достатня кількість природного поновлення головних лісоутворюючих порід. В літній період сприятливі кліматичні умови цього року, значна кількість опадів, помірна температура дає надію на досягнення хороших показників по приживленні лісових культур, але не менш важливою є роботи по проведенню доглядів за лісовими культурами, проведенню рубок догляду за молодняками. 
 
На сьогоднішній день вже проведено понад 140 га доглядів за лісовими культурами, догляд за клоновою плантацією ялиці білої на площі 5,0 га.  Всього на 2020 рік заплановано провести догляди за лісовими культурами на площі 200 га. Першочергова увага приділяється лісовим культурам за участю порід — інтродуцентів та особливо цінних порід, таких, як дуб звичайний, модрина європейська, дугласія тисолиста, метасеквоя китайська та ін.
 
Все йде згідно плану проведення робіт і ми, лісівники ДП”Сколівське лісове господарство” надіємося на сприятливі кліматичні умови, які сприятимуть подальшій нашій роботі у процесі відновлення лісів.
 
 
Провідний інженер з л/к 
ДП”Сколівське лісове господарство”
Лопушанський Р.І.
 
 
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates