27 червня 2014 року в Труханівському лісництві держаного підприємства «Сколівське лісове господарство» буде проведено обласний конкурс

Створено: Четвер, 26 червня 2014

      27 червня 2014 року в Труханівському лісництві держаного підприємства «Сколівське лісове господарство» буде проведено обласний конкурс - змагання вальників лісу. Урочисте відкриття змагань відбудеться о 10.00 год. на місці проведення змагань.
     У змаганнях приймуть участь переможці змагань по кожному державному підприємству управління. На змагання запрошуються і вальники віком до 24 років (юніори), серед яких буде проведено окремий конкурс.
      До змагань допускаються тільки учасники, які мають посвідчення вальника лісу, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, паспорт.
     На змагання будуть запрошені представники засобів масової інформації, диллери найвідоміших фірм, виробників інструментів для заготівлі лісу та догляду за ним, а також фірми-найбільші споживачі лісопродукції, яку заготовляють та виробляють підприємства Львівського ОУЛМГ.             Для учасників змагань передбачені грошові винагороди та цінні подарунки.
    Переможець змагань буде представляти Львівщину на XVІІ Всеукраїнському конкурсі-змаганні, який відбудеться в кінці серпня 2014 року на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного управління лісового та мисливського господарства.
    Змагання будуть проводитись за Правилами міжнародної асоціації вальників лісу (IALC), що діють на момент проведення змагань:
     Види змагань вальників лісу та їх послідовність:
1 етап - звалювання дерева;
2 етап - відокремлення гілок;
3 етап - монтаж нового ланцюга та поворот шини пилки;
4 етап - розкряжування стовбура комбінованим різом;
5 етап - точне розкряжування.
    Запрошуємо представників засобів масової інформації, керівників фірм, які займаються реалізацією бензопил, кущорізів та іншої продукції , яка може використовуватись для заготівлі лісу та догляду за ним, відвідати наші професійні змагання.

2012-2021р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Design by Joomla 1.6 templates