ДОТИК ПРИРОДИ - 2018

Створено: Вівторок, 22 травня 2018
  17 травня 2018 року в комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» на очний тур Форуму юних екологів Львівщини  «Дотик природи-2018» зібралися юні біологи  та екологи, небайдужі до проблем довкілля школярі, щоб доповісти про свої наукові дослідження та їх результати.
    Організатори конкурсу: департамент освіти і науки Львівської ОДА,
КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
  Мета заходу – активізація екологічного руху; виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, яка має здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук; надання старшокласникам допомоги у виборі професії; пошук нових форм, методів організації еколого-просвітницької роботи з учнівською молоддю, поліпшення якості природничої освіти.
 
 
  На заочний етап конкурсу подано 57 науково-дослідницьких проектів учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 14 районів області, міст Львова, Дрогобича, Стрия, Червонограда, Трускавця, Нового Роздолу. Тридцять три кращі роботи відібрані для участі в очному турі захисту екологічних проектів , серед них учениця Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є членом учнівського лісництва. За результатами поданих матеріалів вона мала право представляти наукову роботу на очному етапі.
 
 
Захист екологічних проектів проводився  за номінаціями: екологія, ботаніка, зоологія, валеологія, гідробіологія, лісівництво. Тематика науково-дослідницьких проектів  була різноманітна 
Хомин Анастасія Василівна, учениця 7 класу представила проект на тему: «Виявлення хворіб і шкідників в смерекових лісостанах ДП «Сколівське лісове господарство» та розроблення системи заходів з обмеження їх розвитку задля підвищення продуктивності лісів Сколівщини» (номінація Лісівництво»),  за що отримала 1місце. 
 
 
Керівником проекту є вчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хомин Ольга Володимирівна.
Переможці та призери конкурсу нагороджені дипломами департаменту освіти і  науки Львівської ОДА та цінними подарунками. 
 
 
За підсумкам роботи Форуму юних екологів Львівщини підготовлено електронний  збірник тез, в якому презентовані роботи учасників заходу. 
Хомин Анастасія Василівна, яка виборола перше місце, буде брати  участь у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи», який відбудеться  в листопаді 2018р. у  м.Києві.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates