28 квітня 2018р. День охорони праці.

Створено: П'ятниця, 27 квітня 2018
     Щорічно, 28 квітня, в світі відзначається День охорони праці. Цьогоріч цей день проходить під девізом “ Захищене і здорове покоління”. Цей девіз вказує на те, яка велика увага у всьому світі приділяється молоді, її вихованню та пристосуванню до самостійного життя і прийняття самостійних життєвих рішень.
 
 
     Молодий працівник — це молода людина віком до 35 років, який після закінчення навчання є працевлаштованим. Держава, разом  з  роботодавцями, забезпечує створення умов, щоб молоді працівники могли реалізувати своє право на працю.
    Також кожний роботодавець, як в Україні так і в інших цивілізованих державах,  зобов'язані забезпечити безпечні та нешкідливі для здоров'я працюючих, умови праці. Роботодавці повинні піклуватися, щоб умови праці, технологічні процеси,технічний стан засобів виробництва, засобів індивідуального захисту,  устаткування , машини, механізми по всіх параметрах відповідали  нормативним актам про охорону праці. Якщо, цього немає то працівник, і не тільки молодий, має право відмовитися від порученої роботи.
      Для контролю, за виконанням нормативних актів про охорону праці, на кожному підприємстві функціонує служба охорони праці, завдяки діяльності якої десятки, сотні працівників різних виробництв та підприємств повертаються додому, до своїх родин живим та  здоровими, а на робочому місці почувають себе у безпеці.
 
 
 
 
 
       Провідний спеціаліст охорони праці      В. Бондарчук.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates