Спільні зусилля приносять плоди

Створено: П'ятниця, 09 листопада 2018
14 років тому представники засобів масової інформації Польщі, України та Словаччини домовилися між собою започаткувати спільні заходи, пов’язані з відновленням лісових масивів, залучивши для цього відповідні лісові підприємства.
 
Вперше такий захід відбувся у Польщі в околицях м. Бірча Перемишльського повіту в Підкарпатському воєводстві, на теренах місцевого лісового господарства. Тоді представники ЗМІ та лісогосподарських підприємств трьох країн взяли участь у спільному висадженні лісових культур.
Протягом останніх років польські лісівники доглядали та охороняли ці насадження.
І ось цьогоріч, 29 жовтня, вони запросили своїх українських та словацьких колег, аби продемонструвати власні технології прочищення лісу, видалення пошкоджених та неефективних насаджень з метою вирощування якісних лісових культур. Серед запрошених на захід були і представники ДП "Сколівське лісове господарство".
 
 
Найперше було відібрано та відмічено дерева, що підлягали зрізанню. Відтак відібраний матеріал зрізано, відсортовано та складено. Слід відмітити, що дерева більшого діаметру згодом буде використано для опалення, тому це спільне насадження вже принесе певний прибуток. 
 
 
Загалом роботи тривали упродовж близько чотирьох годин. А по їх закінченні лісівники Польщі, України та Словаччини спільно висадили саджанець дуба, вирощений за спеціальною технологією з тисячолітнього дерева. Він символізуватиме спільні зусилля лісівників задля майбутнього Карпат.
 
 
На завершення представникам присутніх лісогосподарських підприємств було вручено відповідні сертифікати.
 
 
Прес-служба ДП "Сколівське ЛГ".
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates