Весняна лісокультурна компанія 2019 року — завершена.

Створено: Вівторок, 21 травня 2019
Весною 2019 року ДП “Сколівське лісове господарство”  проведено посадку лісових культур на площі 53 га та залишено під природнє заліснення ділянок, де згідно обстеження та обліку достатнє природне поновлення на площі 75 га. На усі площі складено та затверджено проекти лісових культур та проекти природного поновлення. Залишку незаліснених зрубів немає. 
 
Весною 2019 року створено 28,3 га або 53,3% змішаних лісових культур із головною породою ялиця біла, 7,4 га — дуба звичайного. 
Одночасно створено лісові культури з участю порід — інтродуцентів, зокрема модрини європейської — 14,8 га, дугласії тисолистої — 1,7 га. Також на площі 0,9 га створено лісові культури  горіха чорного. 
Вже традиційно лісівники лісгоспу стараються створити лісові культури із порід, які стійкі до кореневих гнилей, швидкоростучі і досягають віку стиглості уже в 60 років. Це інтродуценти — породи, які завезені із інших країн, але адаптовані в наших умовах. Правда, цим не зловживаємо, такі лісові культури становлять не значний відсоток від загальної площі посадки, те що дозволяє  нам лісівнича наука. Проведено доповнення лісових культур та ввід недостаючих порід на площі — 104 га.
За минулий, 2018 рік підприємством було заготовлено 2153 кг лісового насіння головних лісоутворюючих порід, а саме ялиці білої — 952 кг, дуба звичайного — 1000 кг, клена-явора — 150 кг та ін. Дане лісове насіння висіяно в індивідуальних лісових розсадниках, парниках та теплицях на площі 0,16 га , відповідно планується одержати більше 0,5 млн. шт. стандартного посадматеріалу. В лісгоспі діють три теплиці, в Любинцівському, Довжківському та  в Труханівському лісництві. Дані теплиці використовуються в основному для вирощування посадкового матеріалу особливо цінних порід, а саме, дугласії тисолиситої, метасеквої китайської, сосни кедрової європейської, корейської, модрини європейської, сосни чорної, жорсткої  та інші. 
Значна увага приділяється закладці та вирощуванню декоративного посадматеріалу в лісових шкільних відділеннях, зокрема проведено закладку лісових шкілок 2,9 тис. шт. Проведено весняне зелене живцювання в обсязі 1 тис.шт.
 
 
Виходячи з вище наведеного, лісоводи ДП “Сколівське лісове господарство”, як показали матеріали технічного приймання весняних лісокультурних робіт, незважаючи на несприятливі кліматичні умови провели компанію в стислі агротехнічні терміни і на високому лісівничому рівні.
 
 
 
Провідний інженер з лісових культур ДП “Сколівське лісове господарство” Лопушанський Р.І.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates