Літні турботи лісівників ДП”Сколівське лісове господарство”

Створено: Середа, 15 серпня 2018
Протягом весняного періоду лісівниками лісгоспу було створено 36 га лісових культур та залишено під природне заліснення 55 га ділянок, де є достатня кількість природного поновлення головних лісоутворюючих порід. В літній період сприятливі кліматичні умови цього року, значна кількість опадів, помірна температура дає надію на досягнення хороших показників по приживленні лісових культур, але не менш важливою є роботи по проведенню доглядів за лісовими культурами, проведенню рубок догляду за молодняками та догляду за сіянцями та саджанцями в лісових розсадниках.
 
 
На сьогоднішній день вже проведено понад 180 га доглядів за лісовими культурами, догляд за клоновою плантацією ялиці білої на площі 5,0 га. Також проведено освітлення на площі 30 га та прочищення на площі 25га. Всього на 2018 рік заплановано провести догляди за лісовими культурами на площі 300 га, освітлення на площі 46 га, прочищення 81 га. Першочергова увага приділяється лісовим культурам за участю порід — інтродуцентів та особливо цінних порід, таких, як дуб звичайний, ялиця біла, бук лісовий.
За минуле десятиріччя лісівниками ДП”Сколівське лісове господарство” приділяється велика увага впровадженню в лісові культури порід-інтродуцентів. Так у різних типах лісорослинних умов нами за останні десять років створено лісові культури із участю модрини на площі більше 130 га, псевдотсуга тисолиста — 4,0 га, метасеквоя китайська — 3,4 га, сосна жовта - 1,3 га та інші. Так за 2018 рік  створено лісових культур із модрини на площі 9,9 га та псевдотсуги тисолистої на площі 1,7 га. Відповідно для забезпечення потреб підприємства в стандартному посадковому матеріалі порід-інтродуцентів нами вирощено значну кількість даного посадматеріалу, а саме: модрина європейська — 125 тис.шт., псевдотсуга тисолиста — 15 тис.шт., метасеквоя китайська — 1 тис.шт., ялиця цільнолиста — 7 тис.шт., ялиця кавказька — 14 тис.шт., ялиця бальзамічна — 6 тис.шт., сосна кедрова — 1 тис.шт., сосна жовта — 6 тис.шт., сосна чорна — 1 тис.шт., сосна  жорстка — 1 тис.шт. Даний посадковий матеріал буде використано для створення нових площ лісових культур, проведення доповнень з метою покращення породного та якісного складу насаджень. Також значна увага приділена і догляду за посівним та шкільним відділенями розсадників.
 
 
  Все йде згідно плану проведення робіт і ми, лісівники ДП”Сколівське лісове господарство” надіємося на сприятливі кліматичні умови, які сприятимуть подальшій нашій роботі у процесі відновлення лісів.
 
 
Прес-служба ДП”Сколівське лісове господарство”
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates