Вічна пам’ять ветерану праці

Створено: Вівторок, 25 серпня 2020
 
З ініціативи лісничого Розгірчанського лісництва Романа Мільчаковського та підтримки директора ДП”Сколівське лісове господарство” Остапа Бойка, у переддень національних свят та до другої річниці з дня смерті  було встановлено кам’яну глибу з  пам’ятною дошкою — єгеру із 30-ти річним стажем Стефану Соколику.
 
 
Місце встановлення вибране неподалік його будинку на околиці села Семигинів поряд з лісовими культурами метасеквої китайської створеними його ж руками. Від тепер, лісові масиви отримають назву урочище “Соколик” співзвучне його прізвищу. 
Попри добросовісне відношення до охорони мисливських угідь від браконьєрів та проведенню біотехнічних міроприємств: підготовка кормових полів, підгодівлі мисливської фауни, встановлення солонців та годівниць покійний Стефан створював для них ремізи в лісових культурах, тобто місця відпочинку і розмноження, харчування. 
З власної ініціативи та сам особисто вводив в дубові культури шпилькові породи, такі як ялина, ялиця, модрина, тим самим долучався до вирощування змішаних насаджень. З надзвичайною любов’ю проводив у них рубки догляду як у своєму саду. Крім того займався бджільництвом, доглядаючи за розміщеною в лісі пасікою.
Тепер цей пам’ятний знак буде нагадувати наступним поколінням лісівників який слід необхідно залишити тут на землі. А продовження своїх незавершених справ довірив і передав своєму зятю Василю Гаврильціву, який уже більше 10 років працює майстром лісу Розгірчанського лісництва.
 
Честь і слава скромному єгеру — лісівнику та вічна пам’ять. 
 
 
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates