У Сколівському лісовому господарстві з 1 квітня розпочався місячник охорони праці.

Створено: Четвер, 31 березня 2016
 Більше як 100 країн,  по всій планеті, починаючи з 1998 року, відзначають 28 квітня Всесвітній день охорони праці. Відзначення цього дня започатковане Міжнародною конфедерацією профспілок  трудящих, та підтримане Міжнародною організацією праці. В Україні День охорони праці відзначається  відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року, та збігається по даті з Всесвітнім днем охорони праці.
 Не залишаються осторонь відзначення цього Дня і лісівники Львівщини.З  метою привернути увагу лісівників Львівщини до вирішення питань безпеки праці та забезпечення конституційних прав громадян у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства протягом квітня проводиться Місячник охорони праці, з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.
 Відповідні міроприємства заплановані і у Сколівському лісовому господарстві. Для реалізації міроприємств на підприємстві видано відповідний наказ, згідно з яким утворено організаційний комітет з залученням осередку профспілок, та розроблено і затверджено відповідні заходи.
 Протягом місяця планується проведення цільових обстежень  та оглядів-конкурсів культури виробництва у виробничих приміщеннях цеху переробки деревини, лісовозної дороги, нижнього складу, а, також, на виробничих площадках лісництв, де проводяться лісозаготівельні роботи, дотримання законодавства  про охорону праці. Заплановане, також спільне засідання профспілкового комітету та адміністрації по питаннях  охорони праці та виконання умов колективного договору. Планується, також при проведенні нарад, зібрань вшановувати память загиблих на виробництві працівників, надання матеріальної допомоги сімям потерпілих.
 Підбиття підсумків проведення місячника на підприємсві планується на засіденні Технічної ради лісгоспу за підсумками роботи в квітні місяці.
 
 
Спеціаліст охорони праці лісгоспу
В. Бондарчук.
2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates