Остап Бойко: «Любіть, вболівайте і грайте у волейбол!»

Створено: Середа, 29 жовтня 2014

   У приміщені Сколівської районної Федерації волейболу відбулось засідання Виконкому СРФВ. Головне питання, яке розглядалося — організація та проведення III Чемпіонату району з волейболу.

Про нюанси майбутньої першості ми попросили відповісти голову СРФВ Остапа Бойка.
— Розкажіть, будь-ласка, якою в цьому сезоні буде система чемпіонату? Скільки команд зголосилися до участі у змаганнях і коли стартує сама першість?
— СРФВ визначилася зі складом учасників та формулою проведення змагань серед чоловічих команд. Чемпіонат буде проводитись за круговою системою, у два етапи. Ігри відбуватимуться по неділях у спортивних залах Сколівської академічної гімназії, НВК «СЗШ-гімназії» с.Тухля, ЗОШ с.Завадка.
На сьогоднішній день підтвердили свою участь 7 команд: Сколівського держлісгоспу, Завадки, В.Синьовидного, Тухлі, Козьови, Славська. Сам чемпіонат розпочинається 2 листопада.
— Чи є якісь зміни або нововведення у цьому сезоні?
— Запроваджуємо експеримент: висвітлення перебігу подій чемпіонату через інтернет. В планах на майбутнє — прагнемо удосконалювати і оновлювати висвітлення чемпіона-ту, щоб користувачі могли швидко отримувати необхідну їм інформацію.

— Чому регламентом змагань заборонено брати участь у чемпіонаті легіонерам?
— Федерація створювалась з метою забезпечення розвитку волейболу в Сколівському районі. Наш чемпіонат — це специфічні змагання, в яких беруть участь тільки жителі Сколівщини. Завданням СРФВ є залучення якомога більшої кількості молодих і перспективних гравців, патріотів свого краю. Нам пора задуматись над створенням збірної команди району для виступів у змаганнях вищого рангу. Треба виховувати своїх гравців, надіємось, що представники команд поставляться до цього з розумінням.

— Яким вам бачиться майбутній сезон?


— Хочеться, щоб якнайбільше команд взяло участь в чемпіонаті. Поки що про якийсь помітний прогрес у районному волейболі говорити не доводиться. Швидше навпаки. Тут, я думаю, потрібно активніше пропагувати цей вид спорту і створювати умови для приходу спонсорів. Зрозуміло, що час зараз дуже нелегкий. Але потрібно дивитися у майбутнє, розвивати спорт загалом та волейбол зокрема на всіх рівнях. Хочеться, щоб командам приділяли більше уваги і надавали якіснішу підтримку.

— Що б Ви хотіли побажати нашим командам і вболівальникам?


— Глядачам — побільше цікавих і видовищних ігор, гравцям — здоров’я, всім нам — цікавого чемпіонату. Любіть, вболівайте і грайте в волейбол. До зустрічі на волейбольних майданчиках.

2012-2016р. Всі права на матеріали  цього сайту належать ДП "СКОЛІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Дизайн: АйТі-Сколе

Design by Joomla 1.6 templates